• Fantasy

Muž z oceli (2013)

Teda na to že jsem slyšel jak je ten film děsný, tak vůbec není. Tohle je opravdu skvělý film, ale pár nepříjemností bych tam našel. Třeba ty flashbacky co se oběvovaly náhodně a zmateně, příběh si trochu skáče z místa na místo, když superman něco ''omylem'' vyhodil do vzduchu tak jsem se u toho nasmála v příběhu je pár nesrovnalostí jako: Proč kryptonané neodešli z Kryptonu, to neměly lodě nebo co? Proč tam v lodi nebyl hologram jeho matky, ale jenom jeho otce? Proč tam každá třetí scéna musela být traumatická? A když mluvím o scénách. Proč tam všechno bylo temný, to tam bylo pořád zatmění slunce? Ale všechno ostatní bylo super: Akce, efekty, postavy, úvod na kryptonu, příběh a smrt záporáka efektivní a skvěle podaná i když podle mě to šlo udělat i jinak. A to jak si všichni stěžují na to že Superman všechno ničí, tak to mi moc nevadilo protože záporáci toho zničili víc. Fakt skvělý film vřele doporučuji.

Spawn (1997)

Překvapivě dobrý film. Masky a kostýmy autentický, Leguizamo byl celkem zábavný a nápad skvělý. Akce tady moc nebylo a byla jen průměrná a CGI stálo za prd, hlavně ten velký démon ( vypadal jako kus hovna ). Český dabing celkem zklamal a to tam Spawna daboval Pavel Šrom ( podle mého nejlepší dabér ). Zbytek filmu byl OK.

Inspektor Gadget (1999)

Cha cha cha cha cha cha cha cha ten Dráp je nejsměšnější část filmu: úplně přehrávající, jeho plán nedává smysl ( proč chce vytvořit robotí bojovníky ) a jeho ksicht byl ukázanej ( já myslel že jeho ksicht nemá být vidět, což byla škoda protože vypadá jako ubohý šašek). Zbytek filmu celkem OK i když pár mínusů by se tam ještě našlo.

Želvy Ninja (2014)

Film není žádný masterpiece, ale je to lehce nadprůměrný ( podle mýho ). Nejvíc mi tady vadí že akce je tady slabá a taky mi vadí jak jsou želvy absurdně obrovské ( jinak s jejich podobou nemam problém ). Taky mi vadí jak moc tady změnili minulost želv a třísky, poravdě nepřátelství mezi třískou a trhačem nemá skoro žádný smysl, a připomene mi někdo trhačův plán? Vůbec netuším k čemu mu to všechno je? Jenom tomu druhýmu to trochu k něčemu bylo jinak jeho plán prakticky nedává smysl.

Legenda o sovích strážcích (2010)

Další skvělý, temný a drsný animák. Moc jsem od toho nečekal, ale výsledek byl skvělý. Doufám že vytvoří pokračování protože tenhle film si ho zaslouží.

Armáda temnot (1992)

Tohle je podle mého je to nejlepší díl ze série. Hromada hlášek, šíleností/nechutností a závěrečná bitva byla překvapivě cool. Jenom konec byl trochu divný.

Mstitel (1989)

Takhle se má dělat chlapský akčnák: Drsná akce, skvělý záporáci a Dolph Lundgren jako Punisher skvělý. Definitivně jeden z nejlepších akčních filmů co jsem kdy viděl.

Power Rangers: Operace Overdrive (2007) (seriál)

Nejlepší Power rangers jaký jsem viděl. Sympatické postavy celkem zajímavý příběh ( hledání pokladů, mocných artefaktů, prozkoumávání historických míst a ochrana světa ) atd.

Beetlejuice (1988)

Na to že jsem slyšel že tenhle film je zvrácená, temná komedie, tak zvrácenost tam moc nebyla a komedie je trochu přehnaný výraz ( Beetlegeuse byl nejvtipnější část filmu ). Škoda že tam Beetlegeuse moc nebyl ( byl tam asi 20 minut ) jinak film je to pěkný, příjemně koukatelný a ta úvodní znělka je fakt pěkná.

Kobra 11 (1996) (seriál)

K tomuhle seriálu mám nostalgický vztah: sympatické postavy, solidní akce a nostalgický soudtrack a mnohemvíc. Ovšem připadá mi tam trochu vtipné jak Semir přichází postupně o své partáky, ale jinak je to solidní seriál.