• Fantasy

Tele Tele (2000) (pořad)

Tým šílenců co paroduje TV Nova a dělají si prdel ze všeho co se děje.

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Tihle chlapy jsou podle mně jedni z největších bavičů co jsem kdy viděl. Mluví o autech zajímavosti, dělají divy světa (doplavat autem z anglie do francie), mají šílené nápady a to všechno s humorem.

Kouzelná Beruška a Černý kocour (2015) (seriál)

Překvapivě skvělý seriál, víte když slyšíte tenhle český název tak čekáte nějakou pohádku, ale výsledkem je zábavný seriál s dobrou akcí a dobrým dějem. Hned jak si pustíte jeden díl, tak si pustíte všechny co vyšli a netrpělivě čekáte na další. Jedinou nevýhodou je opakovatelnost, víte když pořád říkají ty samé věci tak to trochu vadí.

Godzilla, Minilla, Gabara: Oru kaidžú daišingeki (1969) odpad!

WHAT THE FUCK?!?! Jak může tenhle film vůbec existovat?! S Godzillou to má málo co společného, vlastně všechny scény s Godzillou a ostrovem monster byly naprosto zbytečné, bojové scény ukradeny z předchozích filmů ( kromě Minira vs Gabara ). Tenhle film mi připadal jako nějaký rodinný film nebo tak něco. Co v tomhle filmu dělá Godzilla, monstra a ostrov monster? Proč se to jmenuje Godzilla's Revenge? Proč Minira uměl mluvit? Odkdy je Godzilla samec?!?! Já myslel že ho porodil nebo tak něco, doted netuším jak to je. A na závěr, ten obal je sprostá lež a délku filmu komentovat nebudu ( radši ). Pro koho je kurva tenhle film?! Není to pro fanoušky Godzilly ani pro ty ostatní. Takže pro mě je tenhle film naprostá ztráta času oproti tomu je Son of Godzilla dobrý film. Jinak jednoduše řečeno, film stojí za prd. Jo a ten soundtrack hmmmmm, ten naprosto vystihuje celý film.

Stalo se (2008)

What the fuck just happening? Tomu říkají konec? Je to překvapivě koukatelný, ale když se ve filmu moc neděje a nic se nevysvětlí, tak tyhle věci dělají z takovýho filmu ztrátu času.

Nebojácný (1986)

Ha ha ha ha ha ha ha ha ha. Tenhle film je jeden z nejlepších guilty pleasuru co jsem kdy viděl, souboje byly k popukání, absurdní střihy a záporák byl taky k smíchu, jo a zmínil jsem tu bazuku se kterou na konci střílel? Hodnocení mohlo být odpad kdybych se u toho tolik nenasmál ha ha ha.