• Fantasy

Godzilla (2014)

Celkem slušný film je dramatický, zajímavý a závěrečný souboj s Muty mně uspokojil ( celkově ), ale Godzilla je v asi dvou hodinovém filmu 11 minut 36 sekund (pokud nevěříte pusťte si upřímný trailer). Doufám že v dalším filmu bude častěji a akce bude víc a přehlednější, jakožto velký fanoušek Godzilly, co viděl skoro všechny filmy na tom trvám.

Godzilla: Final Wars (2004)

THE BEST GODZILLA EVER, co se soubojů, příběhu a efektů týče. Jinak je to trochu absurdní.

Godzilla tai Megaguirus: G šómecu sakusen (2000)

Celkem dobrý díl, ale Godzilla tam vypadá děsně a bez vysvětlení tam chrlí jenom světle oranžový dech. Jinak je v tom filmu skvělá atmosféra.

Godzilla (1998)

Jeden z nejlepších filmů mého dětství nějakou dobu jsem si myslel že takle má godzilla vypadat a docela mně ohromilo když se objevla celá. Tenhle film ve mně probudil lásku ke godzille.

Godžira VS Mekagodžira (1993)

Další skvělý díl a já se nestačím divit. Tady malá Godzilla vypadá pěkně, ale v Godzilla son vypadá jako vtip? PROČ TAK NEVYPADALA PŘED TÍM? Tenhle díl byl úžastný a dojemný.

Godzilla tai Mothra (1992)

Godzilla umře?!?! Proč?! To je strašlivé, ale film docela dobrý rád jsem si ho pustil.

Godzilla: Duel megasaurů (1991)

Tenhle díl je asi z celé série nejzajímavější. Původ Godzilly bylo vždycky mým přáním zjistit, jak to s ní je. A dostal jsem to.