• Fantasy

Hra o trůny (2011) (seriál)

Dudy, intriky, politika a draci, takhle bych tenhle seriál popsal. Tohle je typ seriálu u kterého musíte sledovat každý díl i přesto jak vám ten seriál ublížil ( když nečekaně umřou vaše oblíbené postavy ) . Například moje nejoblíbenější postava Eddard Stark, páni to je kladas je nejlepší... než umřel, pak Rob Stark... než umřel, pak zbytek Starkovy rodiny... než umřeli, , pak ahh fuck it spousta mých oblíbenců umírá PROOOČ???! Ještě přežila Danneris, Tirion, Jaime, sir Jorah Mormond Aria Stark a Jon Sníh, který vstal z mrtvých. At někdo z nich přežije PROSÍM.

Dick Tracy (1990)

Překvapivě dobrý film, i když tam některé postavy stěží reprezentovaly lidskou rasu ( nevím jestli je to tak i v komiksu ) ,město bylo na můj vkus trošku moc barevné a nějáká akce mohla být se zvuky a ne přezpívané písní. Zbytek filmu v pohodě akce v pohodě (kromě tamté části) sympatické postavy a zajímavý příběh. Prostě skvělý film .

Znamení (2002)

celkem dobrý film, stokrát lepší než ten BULLSHIT od Spielberga, ale: mimozemštani příjdou na naši planetu beze zbraní ( kromě plynu ) a nejsou schopni projít dveřmi? A tihle mají být pro nás být hrozbou? Mohou stavět vesmírná plavidla, maskovat se, ale neprojdou ničím ze dřeva??! A na závěr proč se ti '' géniové '' rozhodli zaútočit na planetu jejíž velká čast je TVOŘENA VODOU??! Pokud to nevíte voda je zabíjí, to si nikdo z nich neřekl ,, Možná by jsme se měli podívat po jiné planetě? '' Zbytek filmu je OK: Postavy jsou sympatické, atmosféra je z velké části dobrá a je tam i trošku humoru. I když Shyamalan tam v tom filmu byl jenom proto, aby nenápadně vyspoileroval zvrat filmu, jinak ostatní v pohodě.

Pád Londýna (2016)

Tohle je definitivně nejlepší akční film tohodle roku, mnohem lepší než pád bílého domu. V pádu bílého domu mi chyběly společné chvilky mezi presidentem a Benningem, no a tady to bylo. Akce krásna, prakticky nesestříhaná a přestřelky byly ve stylu Call of Duty. Stalo to za to jít do kina.

You Know What's Bullshit (2007) (seriál)

Celkem příjemně koukatelná hříčka na téma věcí co v běžném životě trápí spousty lidí. A prakticky s ním souhlasím.

Lesní duch (1981)

Řeknu to na rovinu já nejsem fanda hororu, ale tohle bylo docela dobrý. Děsivá a zvrácená atmosféra a mnoho jiných šíleností.

Smrtelné zlo 2 (1987)

Tohle je jedna z největších šíleností co jsem kdy viděl, začátek jak tam Ash proletěl celou oblast bylo směšné a akce mně trochu zklamala, ale jinak je to dobrý film.

Demolition Man (1993)

Skvělý film sice je tam akce lehce nadprůměrná a český dabing je slabý, ale film je dobrý.

Žena ve vodě (2006)

Tohle je definitivně jeden z nejdivnějších filmů co jsem kdy viděl není špatný, ale příběh je šílený a události jsou hrozně vtipný což by mi nevadilo, ale tenhle film není komedie. A další problém je že tohle nemůžu považovat za film, ale za nějakou podivnou splácaninu. Kde jen tak můžete říct, že jste viděli film kde se hl. postava jmenuje Story která se musí dostat do nebe pomocí obřího orla, ale aby to vyšlo potřebuje chlapíka co luští budoucnost z křížovek a má syna který bude luštit budoucnost koukáním na krabice od raních vloček a dále potřebuje strážce což je člověk který je v celým filmu asi dvě minuty a bezdůvodně cvičí polovinu těla a hlavní hrdina což je léčitel se snáží koktat, ale není to koktání jenom jednou za čas a úplně náhodně udělá nnnnnnnnn nebo aaaaaaaaa a nebo bbbbbbbbbbb. Tenhle '' film '' je dílo nějakého magora a ne Shyamalana.

Buřtcajk (2012) (pořad)

Izer válí, co dodat?