• Western

Milada (2017)

Milada Horáková si nezaslouží takovou slátaninu !!! Herci dobrý, ale ten scénář je bullshit !!!! Na druhou stranu si tato statečná žena zaslouží velkofilm a zcela chápu že v této bolševiky zkurvené a jimi prolezlé zemi to zkrátka není možné. Komunismus má na svědomí více obětí než nacismus a obě ideologie jsou naprosto zrůdné. Bohužel demokracie stále spoléhá pouze na to, že to samo nějak vyhnije a s lumpama si neví rady...

Tulák z širých plání (1973)

Absolutně parádně nekorektní záhadný western s prapodivnou zápletkou. Fenomenální Clint Eastwood tak jak ho máme rádi. Dokonalý prudič, chlap i pistolník :)

Le Mans '66 (2019)

Absolutní paráda. Po filmu se chcete projet trochu ostřeji a rozbít držku prvnímu kravaťákovi, kterej se na vás blbě koukne :)

Vyzvání k souboji (1982)

Pro ty co dělají bojová umění a chápou co se v tom filmu děje je to srdcovka. S kvalitním českým dabingem i nesmrtelné hlášky. Film charakterizuje věta Akiko - zenový názor je takový : patří se aby se nejvyšších darů dostalo nejnižším tvorům.

Kiyosu kaigi (2013)

Dlouho jsem se u japonského historického filmu tak nezasmál. Ač jde o velmi vážné téma, je to pojato dosti komicky a s nadhledem. Je to ovšem film pro ty co četli román Taikó nebo se obecně vyznají v japonské historii. Hlavně tedy období Senkogu Jidai - válčících států. Věta generála Niwa Nagahide : náš pán vlastně nedopadl tak špatně, byl zpopelněn uprostřed chrámu a zmizel tak beze stopy... ta už mi v hlavě zůstane natrvalo.Výběr herců je naprosto geniální.

Hana (2006)

Parádní kousek, který příjemně vybočuje a melodie je fakt chytlavá.

Přes prsty (2019)

Ten scénář je tak ubohý, že je mi až líto těch herců. Naprosto nevyužitý potenciál.