83. Annual Academy Awards (2011) (pořad)

hodnotenie výsledkov nechám na neskôr, keďže všetky nominované a víťazné snímky som nevidel, ale čo som videl a už nechcem je franco a hathaway ako moderátori.

Šéfe, jsem v tom! (2009)

nech je lindsay lohan aká chce, táto baba ma proste baví.

Farmář hledá ženu SK (2010) (pořad)

"ako tá la paloma blanca, tá ako sa to..., tá baba..., tá herečka..., tá talianska herečka, veď to neni sranda..."

Chutíš mi (2011) (pořad) odpad!

mhmmmmmmm, zopár chalanov ( zrejme štvorica statočných čo sa chce zo srandy ukázať v televizií ) má sebavedomie na to, aby si robilo srandu z jednoduchej baby, preslávenej z reality show. relácia, ktorú ani neviem prečo komentujem...

Warholka (2006)

sienna miller je krásna žena a hlavným ťahúňom filmu. prekvapilo ma, že andyho warhola hral guy pearce, vôbec som ho nespoznal. celkovo priemerný životopisný film.

Legenda o slavném návratu (2000)

golf som nehral, ale v televízií je to snáď ešte nudnejšie ako vysielanie stv 1. legenda o slávnom návrate ma tiež nechala pomerne chladným. páčil sa mi výkon matta damona. priemer.

JFK (1991)

niečo som si už o atentáte na jfk prečítal. tento film ollivera stona je ďalším príspevkom do podľa môjho už nepriestrelnej úvahe, že išlo o jasné sprisahanie vedúce k CIA, FBI, mafii. film má síce skoro 3 hodiny, ale ja som pri ňom takmer nedýchal. skvelá práca pán stone. poznať pravdu by malo byť úlohou každej spoločnosti. kdekoľvek a kedykoľvek. aj v spojených štátoch s ňou evidentne majú problém.

Športové noviny (1996) (pořad)

takmer nulové pôvodné príspevky, všetko skoro prebraté, akože so súhlasom stv a podobne. polovicu tvoria zápasy nhl (o asistencii nejakého slovenského obrancu sú schopný spraviť aj dva šoty) alebo zápasov realu a barcelony so španielskej ligy. domáci šport je úplne okrajový a nepodstatný. oproti televíznym novinám je športové spravodajstvo na markíze strašne amatérske.

Katka (2009)

ťažko ohodnotiť. katka sa mi zdala najskôr sympatická, dával som jej aspoň malú nádej, že sa z toho možno s niekoho výraznou pomocou dostane. ale ako povedala tá jedna pani- hlavným problémom je ona sama. nemá štipku sebaúcty a pevnej vôle. katka je odvráteným obrazom tejto doby. príkladom, kde až človek môže klesnúť. mne osobne nie je jedno, že žijú takýto ľudia medzi nami. dúfam, že katka obohatí túto spoločnosť o to, že jej príklad bude mať preventívny účinok. vo filmoch mi občas vadia presladené konce. tu by som ho uvítal.