Futurama (1999) (seriál)

Nelze sledovat jinak než v originále a postupně. Je to chvílemi zmatené, někdy nezajímavé, ale lepší než Simpsonovi a neustále originální a zábavné.

Samurai Champloo (2004) (seriál)

Za zvuků beatu a rapu sledujeme netypickou samurajskou podívanou od tvůrců Bebopa. Takže je to částěčně šílené, vždy originální, parádně propracované a hodně zábavné.

Samuraj Jack (2001) (seriál)

Parádní hudba, animace příběh no prostě všechno. Jack je prostě nej samurai ever.

Přátelé (1994) (seriál)

Už jen díky délce seriálu, si můžete vychutnat zážítek opravdu dlouhý a kvalitní, kdy špatný díl je pro mě jen jeden či dva, dobrých je spousta a vynikajících velmi mnoho. Muselo to skončit a nikdo to už nenapodobí a ni nevrátí. Přesto podle mě nejvýraznější a nejvýznamější komediální seriál všech dob

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Zpracováním a hudebním doprovodem k dokonalosti dovedené téma 2. světové války.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Mělo to skončit 13. dílem. Pak to mělo skončit první sérií. Pak to mělo skončit druhou sérií. Ale neskončilo a to je to nejhorší co se mohlo stát. Pratkicky zabitý nápad, který mohl být dokonalý. Velká škoda.

Hrdinové (2006) (seriál)

Je to velká škoda, že tento seriál stejně jako Prison Break, u kterého je to ještě výraznější nedokázal zůstat u první série a skončit, protože stávka scénaristů a tlak producentů na money maker prakticky zabil druhou sérii a tím i celé dílo Tima Kringa. Třetí série je zase o něčem jiném a tak se z toho stal prakticky úplně jiný seriál, stejně jako Prison Breaku.

Sedm samurajů (1954)

Díky Akirovi máme hvězdné války, sedm statečných a určitě inspiroval spoustu dalších filmových tvůrců. Ale to stejně nemění nic na tom, že samotné jeho filmy jsou mistrovskými díly na dobu vzniku až neuvěřitelnými.

Equilibrium (2002)

Po druhém shlédnutí musím hodnocení snížit, ale stejně to je výborný snímek.