Anton Špelec, ostrostřelec (1932)

"A mě se chce něco říct..."."Císař pán je vůl!" Vlasta Burian je pro mě neokoukaný a nejlepší komik.

Slíbená princezna (2016) (TV film)

No, aspoň vím, jak Zlatovláska ztratila prsten a perly😃

Ukradené Vánoce (1993)

Zajímavý a neokoukaný námět, postavičky propracované, hororová hudba, ale nechytlo mě to.

Pravý rytíř (2016) (TV film)

Povedenější pohádka za poslední 2 roky, mě to bavilo. Vaculík a Hanzlík byli skvělí. Komínek roztomilý😁 Princezna pěkná a hudba super.

Zlatovláska (1973) (TV film)

Pohádka z dětství, kde se jen zpívá a zpívá a jen zpívá. Každý si Zlatovlásku spojujeme s Červenou Lhotou.

Anděl Páně (2005)

Veselá česká pohádka s andělem Petronelem, který domotá a poplete co se dá, ale právě proto je to celé vtipné. Líbí se mi, že je tu náš Ježíšek a ne ohraný americký Santa Claus.

Jack Frost (1998)

Nízké hodnocení mě dost překvapuje. Já u tohoto filmu vždy vyměknu a i když je sněhulák vtipný, pro mě je to doják jako žádný jiný film.

Čtvery Vánoce (2008)

Jak zvládnout všecky rodinné návštěvy o Vánocích. Nic moc, nenaladí do vánoční nálady, jak bych očekávala od těchto filmů.

Honza málem králem (1977)

"Svítí, svítí slunce nad hlavou, nad hlavou. Svítí až háj se zelená...." klasická česká pohádka o nebojácném Honzovi, který dá na zadek proncezně,aby vydala hlásek, to snad musí znát každý.