Megan is Missing (2011) odpad!

Vím, že dívky zažily strašná muka, ale nebavilo mě vůbec jakým stylem to bylo natočené.

Zůstaň se mnou (2014)

"Na světě existují dva druhy lidí, Kim. Ti, kteří mají rádi opravdovou kávu a ti, kteří mají rádi slaďárny se směšnými jmény." Vyprávné drama s očekávaným koncem. Celkově jsem byla zklamaná.

Legenda o drakovi (2015)

Příběh o drakovi. Jeho dilema zda být člověkem či drakem, ještě těžší rozhodování, když se zamiluje...ruské pohádky nemám v lásce a ani tato mě neuchvátila, ale hudba pěkná.

Legendární parta (2012)

Krásná pohádka o Santa Clausovi, Zuběnce, Velikonočním zajíci a dalších postavičkách, ve kterých musíte věřit...

Zázračný nos (2016) (TV film)

Pěkný pohádkový příběh o hledání lásky, poznání krásy a parfému. Nebylo to špatné.

Shrek Třetí (2007)

Pokud chcete vidět spoustu malých roztomilých Šrečků, tak je to jediný důvod, proč to zřejmě natočili. Pár vtipných momentů se tu najde.

Hrátky s čertem (1956)

Pohádka o pekelném mariáši, čertech a pekle. Nepatří mezi moje oblíbené, ale jednou za čas se ráda podívám, líbí se mi obrázky od Josefa Lady.

Byl jednou jeden král... (1954)

Nejlepší česká pohádka, která srší vtipem, láskou, nejkrásnější princeznou a samozřejmě nezapomenutelná dvojice Werich a Burian. "Přiměřeně, přiměřeně...". Jedno nebo dvě vejce, to jsou dohromady tři vejce."