Twilight sága: Nový měsíc (2009) odpad!

Tento film je o ničem. Bella jen řve, vzdychá, fňuká a já mám chuť ji dát po čuni. Nechápu co na ni vidí, když není ničím zajímavá, doma nic nedělá, žádné koníčky nemá, život ji nebaví, ale upírem se stát chce. Nechápu🤔

Gran Torino (2008)

Vadil mi, jak byl Walt stále nasraný, ale jeho sprostý slovník mě zas tak nevadil, to se tady hodilo.Skvělý drama o rasismu , přátelství a poznání jiné kultury, o šikaně a gangu a hlavně o lásce . Pochopíte, když uvidíte.

Kostka (1997)

Matematika není můj šálek kafe, tak jsem v počtech plavala. Film napínavý s velkým očekáváním, jak to dopadne, ALE chyběl mi důvod a pointa vytvoření Kostky.

Ďábel (2010)

Napoprvé určitě kvalitní a napínavý děj, kdy hádáte s ostatními, kdo je ten vrah ďábel, ale já osobně být v tom výtahu, chovám se určitě jinak, některé momenty mohly být reálnější. Polda byl skvělej." Pokud existuje satan, tak bůh taky."

Šestý smysl (1999)

Můj první viděný horor. Fenomenální thriller k zamyšlení netřeba žádných zbytečných efektů, zkrátka film s úžasným dějem s duchy a skvělým hercem Brucem Willisem.

Dredd (2012)

Soudce Dredd mi byl krajně nesympatický, tím že byl věčně nasraný, zato mně více bavila jeho kolegyně, která vám vidí do hlavy, což bylo hustý. Skvělá hudba, ale celkově film průměr.

Společnost hrdinů (2013)

Pár zajímavých momentů tam možná bylo, ale po skončení filmu jsem vzápětí vše zapomněla, což u válečných filmů by dle mého názoru nemělo. A kde byla ta společnost hrdinů???

Dokonalý trik (2006)

Skvěle provedený do detailu dokonalý trik, tento film je napínavý od začátku až do konce...a nechybí velkolepý konec...