Sedmý syn (2014)

Popsala bych to asi takto: "Nenáročná, oddychová pohádka pro děti, kde najdou pěkné příšerky ". Očekávala jsem opravdu více. Dost tu zazářila Jullianne Moore.

Thor (2011)

Thor, to je kus pořádnýho chlapa s velkým kladivem :-D

SuperStar 2015 (2015) (pořad)

* je pro Habery. Bez něho by to zkrátka nemohlo být, jeho hlášky, ksichty, komentáře žeru. Co nechápu je nějaká Vytisková. Kdo to jako je? Na youtube jsem si ji pustila a říkám si:"Proboha, jakým právem kritizuje a soudí? A proč ona? ? ?"

Mezi řádky (2007)

Mezi řádky a Nebezpečné myšlenky mají stejné téma. Mám ráda drama, takže mě to bavilo, ale nemůžu říct, který je lepší, oba filmy mají něco do sebe.

Dědictví aneb Kurva se neříká (2014)

Pokračování neměli točit, bylo to úplně zbytečné. Párkrát jsem se zasmála, Bolkova mluva to celkem zachránila. Bylo tam hodně nostalgie a málo Donutila, který byl v jedničce skvělej a tak jsem ho logicky očekávala i tady. Jsem zklamaná.

Zatím spolu, zatím živi (2010)

Komediální akční film o dvou praštěných lidí honící se za obyčejnou baterkou. Na sobotní večer super!!! "Táákhle se mnou. . . Tááákhle beze mě. . .tááákhle se mnou. . .tááákhle beze mě."

Holky z lepší společnosti (2003)

Praštěná komedie o holčičce, co si hraje na dospělou a nechce být děckem a slečně, která je furt děckem a nechce být dospělá. Takže to shrnu : dá se na to dívat. . .

48 hodin (1982)

Zábavný akční film s mladým Eddym Murphym. Filmy, kde jsou dvojice s odlišnou povahou je spousta, tento je jeden z nich, řekla bych s klidným dějem, nic velkého a závratného, ale stojí za to i tak se na něj mrknout.

Penelope (2006)

Viděno po 4 a stále nechávám plný počet. Penelope je kouzelná, romantická, vtipná, dojemná pohádka o lásce a sebepoznání. Je to příkladný příběh o tom, že se máme mít rádi takoví, jací jsme. Penelope byla roztomilá i s rypáčkem a nejlepší část pohádky je, když utekla z domu poznat svět.

Kniha přežití (2010)

První hodina mě fakt bavila a fandila hrdinovi, aby dokázal splnit své poslání. Čekala jsem, jak to celé dopadne a hlavně nějaké vysvětlení, ale ono nic. Tak jsem to nepochopila.