NON-STOP (2014)

To byl ale mazec! Od začátku napínavý film, kdy jsem sama hádala, kdo je ten smskový terorista. Nečekané zvraty mě úplně dostávaly. Co bychom si počali bez mobilů, že?

Poslední prázdniny (2006)

Příjemná komedie, u které jsem se hodně nasmála, ale i má své dojemné chvilky. Jasně, film, kdy víte, že to nedopadne jinak než dobře, ale to přece neznamená, že je to hned špatný film. Líbí se mi, jak je tam i ukázka toho, jak bohatí a namyšlení lidi si myslí, že si můžou dělat co chtějí.

Baba na zabití (2003)

Černá komedie o manželském páru a neskutečně otravnou babkou, kterou chtě nechtě zabít :-) Není to špatná komedie na odpoledne nebo při žehlení. Haha.

Casino Royale (2006)

Viděla jsem poctivě všecky Bondovky a u některých jsem málem usnula. . .Casino Royale je příjemná změna k lepšímu, bavilo mě to. Je samozrejmě dobře, že podstata Bondovek zůstala, jen to chtělo "zmodernizovat". Co dodat, snad jen, že Daniel Craig má moc pěkné tělo :-)

Nic nás nerozdělí (2012)

Mám ráda filmy natočené podle skutečných událostí. Ve skutečnosti to muselo být hrozné, nikdo by to nechtěl prožít, klobouk dolů, že to tak skvěle zvládli a dobře vše dopadlo. Jen díky tomu silnému příběhu dám dvě hvězdičky. Je hrozná škoda, že nebyl film natočený lépe, měli skvělý námět, dala bych tam více drama. Vlna tam byla jen letmo a přitom to byla velká katastrofa!!! A o tom to mělo přece být. Velká škoda a ještě větší zklamání.

Ocelová pěst (2011)

Kdo nemá rád filmy o robotech, tak ať se nedívá. Viděla jsem podruhé a někdy ještě podívám. Ve srovnání s Transformers méně akce, méně napětí, méně legrace, ale zato pěkný boxer Hugh Jackman a doják na konci, že i slza ukápla.

Poslední skaut (1991)

Průměrný akční film, který je akčnější až v druhé polovině filmu, začátek se táhne nostalgickými řečičkami . .a ruku na srdce, kdyby tam nehrál miláček Smrtonosné pasti Bruce Willis, který to svými hláškami kapku oživil, tak teda nic moc.

Benga v záloze (2010)

Film, který už vidět nechci. Začátek vypadal nadějně, celkem dobrý nápad na komedii, ale pak se to táhne a táhne a táhne. . . . .a dál? Jednu hvězdičku za píšťalku, kdo viděl, pochopí :-)

Pretty Woman (1990)

Pretty Woman = Moderní Popelka = Pohádka pro dospělé. Romantická, vtipná komedie se skvělou herečkou Julii Roberts. Richard Gere není můj oblíbenec, ale tady přimhouřím oči. Co k tomu dodat? Jednou za pár let se na to ráda podívám :-) " Svině klouzavý..."

Smrtonosná past (1988)

Když mám chuť na akční film, tak jedině drsňák John McClane (Bruce Willis). Vždy mě faschinuje jeho bílý, propocený a špinavý nátělník, sprosté a vtipné hlášky a jak bosky chodí po skle. . . "Jupikajej, šmejde"