Miss Hanoi (2018) odpad!

Vůbec mě to ničím nezaujalo.

Hon (2012)

Film poukazuje na současnou dobu, co dokážou nevinné děti a rodiče, co je vší silou brání. Zničit jeden nevinný život po celé jeho žití je opravdu napováženou.

Něžné vlny (2013) odpad!

Příště doporučuji rovnou přepnout na jiný film či jít ven. Ztráta času, už ani nevím o čem to bylo, jaká to byla blbost.

Avengers: Endgame (2019)

Jako fanynka jediné postavy z celé řady Avengers, Iron Mana musím říct, že jsem ráda, že to byl on, kdo to celé skončil. Nebula a Marvel zbytečné postavy. Thor jak malej usmrkanec. Kapitán stále trapně moudrý a zelenáč přecitlivělý. The End.....????

Jigsaw (2017)

Už jsem zde nenašla nic nového. Dalo se čekat, co bude. "Hra právě začala" ! atd. Už myslím stačilo. Nebavilo, i když předchozí filmy jsem doslova hltala.

Kudrnatá holka (1991)

Na tento film jsem se dívala nadvakrát a musíte mít opravdu náladu na nudnou romantickou kokotinu s protivnou holkou. Možná by nebyla rak protivná, kdyby ji daboval někdo jiný.

Skleněný (2019) odpad!

Oproti filmu Rozpolcený bych hodnotila takto : Skleněná nuda.

Železný obr (1999)

Animák, který se nemusí líbit. Je trochu strašidelný, není jako ostatní roztomilé animáky s happy endem, ALE přesto se díváte, zamilujete si ho a nakonec chytne i u srdce . Námět neokoukaný.

Dívčí parta (2008)

Trapný pubertální film, snad nemůže bavit i dnešní mládež. Děj předvídatelný.