Pach krve (2021)

Tohle nemá s předchozími díly vůbec nic společného a je jen shodou v názvu. Naprosto stupidní lesní králivství, o kterém všichni ví, ale jaou posraní jako svině. Přitom by stačila zásahová jednotka a bylo by po problému. Chvílema už chyběl jen Vietkong, aby vylezl z nor a pustil se do akce. Přesto dam dvě hvězdy, protože aspoň vraždy stály z to a druhou za konec.

Nejdrsnější věznice světa (2016) (seriál)

Střídají se zde velmi dobré díly (zejména mimo hranice Evropy) s těmi slabšími (Evropa). Je krásně vidět liberální přístup evropských věznic k někomu, kdo jinému život zničil. To je pro mě zcela neakceptovatelné. Mít soucit s někým, kdo jinému vzal život a zničil tak x dalších není na místě. Aby si vězeň v grónské věznici chodil na rande nebo si stěžoval, že nemá playstation!? To samé Norsko, Německo...za zločin má přijít trest, ne dovolená na úkor daňových poplatníků. Opustíme li hranice Evropy, pak se dostaneme do zcela odlišného světa, kde vládnou vězeňské gangy a stát se k vězňům chová dle jejich činů. Přeplněné věznice, málo jídla, vláda kápů atd...dozorci jen na oko. Žádný med, ale tak to má být.

Chirurgický řez (2020) (seriál)

Naprosto fantastická minisérie, u které bych se nezlobil, kdyby pokračovala dalšími díly v budoucnu! Doktoři zde ukázaní jsou mistři a chápou lékářství jako poslání, nikoliv slušnou obživu. Jejich morální kredit je na nrjvyšší možné úrovni. Doporučoval bych se na to podívat všem lékařům, kteří mají pacienta jen jako položku na svém seznamu, aby pochopili, co je smyslem doktora.

Země imigrantů (2020) (seriál)

Neskutečná politická agitace! Dodržovat zákony je vlastně špatné a všichni, kdo jejich dodržování vyžadují jsou špatní, arogantní a nemají city. Za to každý ilegál je zde vítán, má mít milion práv a měli bychom mu pomáhat. Ne, děkuji. Pokud někam chci, pak legální cestou, pokud tak nečiním, musím čekat trest. A pokud jsem ještě tak blbej, že do toho tahám děti, tak mi není pomoci. Levičacký dokument, u kterého jsem vydržel dvě epizody. Dal bych odpad, ale dám dvě hvězdy pro všechny policisty, co musí snášet nádavky za to, že ctí zákony.

Ďábel od vedle (2019) (seriál)

Demjanjuk, byl to on nebo nebyl? Umřel při vzpouře roku 1943 nebo nikoliv? Jedno je jasné. Bestie jeho jména tu byla a dělala odporné věci. Stála nad životy sta tisíců lidí...nejprve rudoarmějec, posléze sluha nacistických mocipánů a ve finále příkladný tatínek, co by ani mouše neublížil. Ne, nevěřím! Byl to on a měl viset! Pro děti to byl vzorný tatínek, ale pro tisíce dalších jen psychopat, který dělal věci s potěšením, aniž by musel. Stačilo jen osvést a pustit motor...i ty je šílené, o to více pak fakt, že lidem před smrtí ještě musel naložit od cesty a ukojit tak své bestiální choutky. A to už nemusel! To je rozhodnutí jedince. A přesně takhle se chová psychopat! Proč použít práva tam a na toho, kde dříve žádné nebylo...Bez slitování ho měli oběsit...

Mizerové navždy (2020)

Ne každá série se dá zakončit skvostem. Zde to platí dvojnásob. Z předchozích dílů byl člověk namlsaný a zde si pořádně zkazil chuť. Už to zdaleka není, co to bývalo. Příběh je jednoduchý, až místy trapný. Opět honička na motorkách, kterou k smrti nesnáším! Všichni všechno trefí a omyl není na místě. Všichni jsou dokonalost sama...Asi už mě tohle přešlo.

Ledová smrt (2006)

Zde jsem malinko v rozpacích. Po shlédnutí zdejšího hodnocení jsem si říkal, že tenhle horor bude stát za to, protože jakýkoliv horor, který zde má více, jak 55% je už ke koukání, ale zde jsem asi narazil. To výrazně vysoké hodnocení moc nechápu. Pár opravdu povedených scén, ale ten zbytek? Nuda a šeď. Váhám jestli dvě nebo tři hvězdy, ale přikloním se ke dvěma a to jen díky tomu, že postavy nejsou tak tupé jako tomu bývá u amerických hororů. Ke dvěma mě to táhne proto, protože když musím nudné pasáže přetáčet, je něco na filmu špatně a nefunguje to jako celek. Nevtáhne Vás to do děje. Žádná sláva se tady nekoná, ale na jedno shlédnutí to ujde.