Noc s nabroušenou břitvou (2003)

Solidní sólo pro jednoho ujetýho spocenýho burana. Film se netáhne, ale po nenápadném začatku se rozjede, až do finále. Krve jak z vola...proč ne...

Děs v prádelně (1995)

Nebýt toho staříka a jakž tak udělané atmosféry okolo tak bych to nedal. Vymítání stroje, který se ve finále změní ve stylu transformers je silná káva...

Cabin Fever 2 (2009)

Proč bylo pokračování? Opět neskutečná nuda. Nesnáším přetáčet filmy, ale tady to jinak nešlo. Kvůli dvou povedeným scénám dávám aspoň jednu hvězdu.

Cabin Fever (2002)

Asi čekám od hororu více, než jen litry plivání krve. Stupidní dialogy, stupidní vidláci a stupidní policajti. Celé je to totálně nezvládnuté a nechápu zdejší hodnocení nad 50%!!!!

Byl jednou jeden polda III - Major Maisner a tančící drak (1999) odpad!

Odpad je movitá věc, které se člověk zbavuje nebo má úmysl nebo povinnost se jí zbavit. Z pohledu práva přesně odpad definuje zákon č. 185/2001 Sb., o odpadech a o změně některých dalších zákonů, kde jsou uvedeny i příslušné definice a povinnosti týkající se odpadů v České republice.

Jak ukrást Dagmaru (2001) odpad!

Odpad je věc, které se člověk zbavuje nebo má úmysl nebo povinnost se jí zbavit. Z pohledu práva přesně odpad definuje zákon č. 185/2001 Sb., o odpadech a o změně některých dalších zákonů, kde jsou uvedeny i příslušné definice a povinnosti týkající se odpadů v České republice!!!

Klíšťata (1993) odpad!

Nejsem si zcela jistý, proč má tahle hrůza 51%??? Laciné, šílené a o nějakých hereckých výkonech si můžete nechat jen zdát!

Dead Snow: Rudý vs. Mrtvý (2014)

Tohle skutečně není horor, ale akční komedie. Od začátku do konce jsem se skvěle bavil a to lépe, než při filmech, které se jako komedie prezentují. Krev, střeva a nadpřirozená ruka. K tomu skvělé hlášky, naprosto neskutečná Zombie squad a nejlepší policejní jednotka na světě. Jo, všechno to do sebe zapadne a člověk se nemůže nudit.

Vymítač ďábla: Zrození (2004)

Takový propadák to není, jak by se mohlo zdát. Ovšem do filmového trháku to má taky na míle daleko. Chtěl jsem se bát, chtěl jsem vymítání, ale dočkal jsem se jen slabých závěrečných 15 minut, kde stačilo odříkat modlitbu a bylo po všem.

Vymítač ďábla 2: Kacíř (1977)

A sakra, to se nepovedlo. Jednu hvězdu dávam za muziku a prsa mladé herečky (to ale asi v hororu není to, na co by se měl divák zaměřit). Film nikam negraduje, konec je spíše k smíchu, než, aby se člověk bál. Přes 100 minut čisté nudy.