Lovec trolů (2010)

jako horor to je ztracený film, ale dějově, nápadem atd.. dávám 4****... rozhodoval jsem se mezi třemi a čtyřmi, nakonec padla čtyřka :D

Divoká karta (2015)

Prostě správná Stathamovka! Kdo rád Stathama, určitě se bude bavit. Je to pro něj jako dělané... Týpek, kterej zase zmlátí kdekoho bez jediného škrábance, ale má nějaký ten skrývaný nedostatek... Bavil jsem se, a ani tam nebyly "nudné" chvíle, takže 4**** za typickej film se Stathamem... :D

Blbec k večeři (1998)

film byl super, ale každou chvíli jsem byl nasranej jak sviňa :D protože takového člověka bych nemohl vystát... :D prostě bych ho poslal pryč a nikdy bych ho už nechtěl potkat. měl sem u toho fakt nervy, vžil jsem se do postavy Pierra no a prostě to nešlo vydržet :D ale jinak velmi dobře zakončený děj a dost vtipné :)

Yamakasi (2001)

Radek99: Samozřejmě tvůj názor :) Ale aby tu nedošlo k nedorozumění... Nevím co víš o parkouru, ale Yamakasi je existující opravdová skupina parkouristů - ano přesně těch co jsou ve filmu, nejsou to herci, jsou to parkouristi a David Belle ne že je guru :D ale to je spoluzakladatel disciplíny parkour, on ji definoval. a kdysi býval členem skupiny Yamakasi s kterou právě ten parkour založili a rozšířili ;) Můj názor na film: Myslím že je skvělý a pro parkouristy taková "srdcovka" mezi filmy spolu s okrskem 13 :) sice ukazuje parkour spíše ve světle chuligánů, kteří okrádají lidi ale záleží jak si to člověk přebere, samozřejmě film ukazuje pouze jednu stranu parkouru, tou je pohyb... Dalšími součástmi parkouru je filozofie, myšlení a tak... je to hodně rozšířený pojem a každý traceur si ho definuje podle sebe :) ...druhý díl se už moc nepovedl ale tento je skvělý :)

Transformers: Zánik (2014) odpad!

Tímto dílem naprosto zničili všechny předchozí díly které měly smysluplný děj... Prostě třetím dílem pro mě transformeři skončili... Úplně znehodnotili hodnotu předchozích filmů - z Optima je totální troska kterou chce zničit každý živý člověk na planetě, vlastně všechny autoboty, kteří se je snažili chránit... A lidi roztaví deceptikona a vytvoří vlastní transformery kteří se svou prachovou transformací jsou nezničitelní a ještě se tímto způsobem přemisťují nejrychleji. No a o transformeřích dinosaurech ani nemluvím... Naprosto zbytečný film, který z původním dějem nemá co dělat, jestli ještě chtějí udělat pátý díl nemá cenu s ním ztrácet čas - na něj se ani nepodívám... Už tak jsem tímto dílem vyhodil 3 hodiny svého života oknem!!!

RRRrrrr !!! (2004)

Podle mě jeden z nejvtipnějších francouzských filmů. Prostě nevím jak někoho napadlo udělat parodii na pravěk ale byl to skvělej nápad a v podání francouzů je tam navíc nejlepší typ humoru co mohl být. Mám rád francouzské filmy, protože mají velmi originální humor a tento film je důkazem. Někomu může přijít trapný ale u mě je to jeden z nejoblíbenějších filmů. Nápad, že tam bude kmen špinavovlasých a kmen, který vynalezl šampón a tím jsou kmenem čistovlasých je už tak vtipný. Je taky vtipně zachycený první volejbal zvaný srnabal a rozvoj lidské nenávisti vůdči sobě... Prostě doporučuji pro ty, kteří hledají něco u čeho budou v křeči smíchu.

Úsvit planety opic (2014)

Neskutečně skvělý snímek. Oslovil mě moc. Propracovanost opičích pohybů a jejich řeči, to jsou prostě skvělé herecké výkony. Oslovuje mě to také z důvodu tématu... Já prostě fandím opicím... :D Jako člověk věnující se parkouru mám hodně rád pohyb opic a tento film je toho plný. Postava Caesara je velmi sympatická a taková inspirativní. Velmi vydařené pokračování prvního dílu :)

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Podle mě nejlepší film z Tarantinovy dílny. Skvěle vymyšlené příběhy navazující na sebe a nutnost vidět film více než jednou pro pochopení všech návazností - tak to mám rád. :) Super výběr herců...

Útěk do divočiny (2007)

Tento film mi mluví přímo z duše. Sice v extrémním podání, ale v hlavním hrdinovi jsem se viděl. Je skvěle ztvárněný a jelikož je podle skutečného příběhu může být i inspirací.

Kniha přežití (2010)

(spoilery!!) Všude vidím převážně negativní kritiku. U mě je to právě naopak. Dal jsem 5 hvězdiček, protože je to velmi dobře vymyšlené, příběh je klidnější, takže takový uvolněný film, nic náročného na sledování, chvíle mistrných soubojů hlavního hrdiny a samozřejmě nechybí záporná postava se zlými úmysly. Eli vyslyšel poselství odnést bibli na západ a ve chvíli kdy divák zjistí že je to bible psaná braillovým písmem se může i lehce pousmát jak je se záporákem vyběhnuto, ale úplně nejvíc je divák zaskočen když na konci zjistí že je Eli celou dobu slepý. A z toho jsem měl nejlepší pocit po shlédnutí filmu.