Baekyahaeng (2009)

Krásné dílko s fantastickým hudebním podkresem Petra Iljiče Čajkovskijského a jeho Labutího Jezera. Za mě hodnocení: 80%

jOBS (2013)

Na to, že film nebyl až tak krátký, tak toho dle mého názoru mohl říci trošičku více. Kutcher, ačkoli to není žádnýveleherec se role podle mne zhostil slušně. Hodnocení:68%

Divergence (2014)

Kvůli konci,který je opravdu hooodně otevřený dávám 3, jinak aspirant na 4ku. Hodnocení:74%

Komorník (2013)

Výborně podané drama a Forest Whitaker u mne opět nezklamal. Hodnocení:78%

Nepřítel (2013)

Dějová linka bez atmosférické hudby by asi nešla dohromady, protože by velká většina diváku lavírovala kolem odpadu, ona hudba tomu dávala napětí, ale upřímně člověk si ve filmu musí umět hledat to svoje nicméně, byl jsem po celou dobu jednoduchoučkého filmu stále zvědav co se stane dál proto nedávám odpad ale tři hvězdy *** a Hodnocení: 70%

Zachraňte pana Bankse (2013)

Velmi jednoduchoučký příběh, kde velice slušně zahrála především Emma Thompson. Na mě emoce tohoto filmu fungovali na jedničku a hodnotím proto vysoko. **** a půl Hodnocení: 79%

Rivalové (2013)

Emotivní příběh dvou rivalů z nichž jeden žil více nespoutaným životem, jež naplnil jeden titul mistra světa a druhý pro svůj maximalismus nepříliš oblíbený, jež se stal i přes vážné zranění popálením skutečnou závodnickou legendou. Hodnocení:80% **** a půl :)

Frajeři ve Vegas (2013)

Sympatická oddechovka kde se potkali legendy stříbrného plátna pospolu aby si užili jako kamarádi Billyho (Michael Douglas) rozlučku se svobodou a rozvzpomněli se tak na mladá léta. Z hlediska děje samozřejmě prvoplánovité, ale zároveň uvolněné, pohodové a nenucené herecké výkony filmu určitě pomohly. Z mé strany hezké tři hvězdy :) . Hodnocení: 72%

Vášeň (2012)

Tady Palma kombinoval až překombinoval. Do žánru filmu by mělo přibýt komedie, protože to bylo tak překombinované, že jsme se v závěru museli s přítelkyní smát. Hodnocení: 20%