Operace E (2012)

Tomu se říká cokoli udělám, udělám špatně a krutě na to dojedu a to díky válečnému stavu v zemi. Velice smutný příběh, který ovšem vypovídá o drsné realitě, kterou si mi v mírumilovné střední Evropě dokážeme jen stěží představit.

Babadook (2014)

Napětí fungovalo, ale pro mne tam přeci jen malinko něco chybělo aby si film zasloužil lepší hodnocení. Essie Davis podala slušný výkon.

Predestination (2014)

Mě z tohoto snímku snad jen vyplývá snad jen myšlenka, že není větší lásky než sebelásky. Nevím možná jen z mé strany špatně pochopeno, nicméně velmi slušný příběh a pět hvězd ode mne. Hodnocení: 85%

Úsvit planety opic (2014)

Na můj vkus oproti minulému dílu příliš jednotvárné. Na jednu stranu chápu, že díl těžko mohl být ve stejných intencích dílu minulého nicméně tady tomu kromě akce "něco" chybělo. Hodnocení: 72%

Život a doba soudce A. K. (2014) (seriál)

Shlédnut jeden díl. Jak se říká někdy je v jednoduchosti krása. Hodnocení:75%

Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)

Zatím shlédnuta I. série tedy XII dílů. Velice stylová a precizní záležitost se vším všudy. Smekám klobrc. Hodnocení: 94% Shlédnuta II. série XII dílů. Chloupek slabší než první, ale stále velmi nadstandardní podívaná 90% bravo Martin Scorcese Shlédnuta III. série XII dílů. Zase to nabralo grády a proto 94%

Chraň nás od zlého (2014)

V těchto duchařinkách se nedá až zase tak převratně nového vymyslet. Každopádně napětí a duchařina malinko v civilnějším hábitu na mě fungovala. Eric Bana a Édgar Ramírez slušné výkony, ve spojení s "brutální" hudbou (a tím nemyslím The Doors) celkem spokojenost. Hodnocení: 72%

Rohy (2013)

Taková 3 a půl hvězda. Celkem se mi to líbilo a kdyby nebylo mnoha překombinovaností ke konci včetně shootout ve stylu Terminátor v závěru, bylo by to celkem fajn. Vyjímečně mi nevadil ani Radcliffe o kterym přád nevim co si mam myslet. Hodnocení: 74%

Lucy (2014)

Jediné co bych filmu vyčetl je jeho krátká stopáž, ale díky tomu jsem měl alespoň pocit, že film neměl mrtvé místo. Bavil jsem se jím možná i o to více, že jsem od něho nic, díky někdy až přespříliš velké kritice místního velenáročného osazenstva vůbec nic neočekával. Hodnocení: 80%

Oculus (2013)

Na mě napětí ve filmu fungovalo, je fakt, že variací na to co by se mohlo stát v pozměněných stavech mysli může být miliony a zde se to navíc povedlo vhodně nakombinovat. Hodnocení: 78%