Revival (2013)

Bohužel ve většině souhlasím s Tetsuem, tento snímek kdyby nebyl tak by se stalo tak maximálně to, že si v něm např. Fiat a Apple neudělaj reklamu. Míra nevkusu se dala krájet, když už to pojali v tomhle levelu tak místo aby Geišberg ukazoval ptáka, tak mohla alespoň Jenovéfa ukázat kozy. Jde tu o ten známý pocit z filmu a ten tu byl zkrátka jaksi prázdný. Hodnocení : 30%

Temný případ (2014) (seriál)

K tomuhle počinu není co dodávat McConaughey and Woody Harrelson předvedli oba skvělé výkony a doslova zde excelují. Mrazivě drsná detektivka a vyšetřování plné zvratů se stará o kvalitní zábavu po celou dobu osmi dílů. To z nejlepšího co jsem měl možnost shlédnout. Hodnocení: 96% Dokouknuta druhá série: Stále jsem doufal, že se z celkem nudného průběhu vyklube něco víc a ono hle a osmý díl a konec. Takže bohužel nevyklubalo :( Hodnocení:60%

NON-STOP (2014)

Ze začátku jsem si říkal, že je to dobrý nápad scénáristů, pojmout thriller takto. Člověk je napjatý a neví příliš co se bude dít, nicméně poslední zhruba půl hodina dojem z filmu zkazila. Myslím že se zde dalo z filmu vytěžit malinko víc..., škoda. Hodnocení: 73%

Zpátky do ringu (2013)

Neurazí, nepotěší. Sylvestrovi jsem tu fazónu v pozdním věku věřil, ovšem De Nirovi moc ne. Kromě zápasu, nevyřízených účtů obou boxerů a jedinečná příležitost si je oním posledním zápasem vyřešit je film proložen trochou omáčky kolem, která není úplně zlá. Hodnocení:70%

Klub poslední naděje (2013)

Tenhle film si zaslouží absolutorium a divil bych se kdyby si McConaughey neodnášel za za Woodroofovu roli sošku. Matthew smekám klobouk. Hodnocení:92%

Nevyřízený účet (2013)

klasická Stathamovka, s celkem na akčňák jednoduchým a ucházejícím dějem. Je jasné, že tu nemůžeme čekat velké duševno a nějaký třetí rozměr filmu, ale s tím záměrem jsem si ho nepustili ne...? :) Hodnocení: 70%

Vše je ztraceno (2013)

Se zážitkovými snímky se roztrhl pytel. Film si vystačí s pár souvětími. Konec mne trošku rozesmál, možná mohl být o chlup rozvinutější :). Ale ok. Hodnocení: 79%

Vlk z Wall Street (2013)

Film z kategorie Must see! Pokud se v souvislosti s tímto filmem mluví o Leovi jako o kandidátu na Oscara, říkal jsem si, že asi akademie cítí dluh vůči DiCapriovi z předchozích let a snímků, které si z jeho strany ocenění zasloužili a jak bude možné u role floutka z Wall Street excelovat. Po shlédnutí filmu jsem názor zcela změnil. Víc už psát nebudu, protože všem vřele doporučuji shlédnout. Hodnocení:91%

Jasmíniny slzy (2013)

Komedií bych tento film snad ani nenazýval, celý je tak trošku smutný. Nicméně Cate Blanchett jsem její postavu opravdu věřil a je podle mne v této roli žhavou kandidátkou na ocenění filmové akademie. A tak i když mne film svým dějem zase až tolik neuchvátil tak Cate ho vyzdvihla na vyšší level. Hodnocení 79%

Ona (2013)

Velice dobrý nápad a jakási vize do blízké budoucnosti. Již nyní jsme ve světě oproti minulosti dosti virtuálním a tento film je jakési nahlédnutí jak bychom mohli dopadnout necháme-li se pohltit cyber realitou, která ale s potřebou fyzična, která je od počátku lidské civilizace potřebná nemá ovšem co dělat. Joaquin Phoenix opět ve své roli nezklamal. Hodnocení:80%