Americký sniper (2014)

Co mě skutečně zaujalo až v závěru filmu tak byl casting, který byl výběrem Bradleyho Coopera zvládnut famózně. Měl film upoutal, bavil i dojmul, čili všechny emoce jež si u filmu představuji. Paradoxy se v životě dějí a smrtí "legendy" po splněných životunebezpečných 4 misích, po návratu domů se ta z nejsmutnějších naplnila. Smekám i před režijí Clinta Eastwooda, ale to bych se u tohoto režizéra už po několikáté jen opakoval. Hodnocení: 80%

Plán hry (2007)

Oddechovka, Dwayna mám rád a malinká Madison byla roztomilounká. Hodnocení: 71%

E.A. Poe: Podivný experiment (2014)

Trošku šílený na můj vkus :D. No nicmně herecké výkony na úrovni a ve finále, když už jsem si říkal hodnocení na 3 hvězdy tak to i nějakou pointu mělo. Hodnocení: 70%

John Wick (2014)

S vypětím všech sil dokoukáno do konce s nadšenými hodnoceními se příliš neztotožňuji. Krom střílení prakticky bez příběhu a tentokrát jsem Reevsovi styl alá Komando ani moc nevěřil. Hodnocení: 30%

Kód Enigmy (2014)

Vše mými předřečníky nebo "předepisci :)" sděleno. Nicméně položil bych si otázku, která mne zkrátka donutila dát plný počet, jak se z takovéhoto nabízelo by se jednostranného tématu podařilo vyždímat takhle silný snímek. Benedict Cumberbatch ač nevím co si mám o něm myslet vynikající herecký výkon. Smekám před celým ansáblem před i za kamerou a uděluji pět hvězd. Hodnocení: 90%

Soudce (2014)

Emoce ve filmu pro mne určitě fungovali. V příběhu mě vše tak nějak uvěřitelně zapadalo a vyvolávalo tak ve mě silné pocity. Proto scénáristovi i režizérovi mohu nic jiného než smeknout poklonu. Z mé strany 4 a půl hvězdy. Hodnocení: 84%

Agresivní virus (2014) (seriál)

Kvalitní seriál, z mé strany spokojenost. Hodnocení: 79%

Špinavý prachy (2014)

Naprosto banální jednoduchoučký a navíc i předvídatelný děj. To ale nevadilo, protože to byl film, který svou místy hutnou atmosférou s vydatným přispěním Toma Hardyho skrátka upoutal. Hodnocení: 79%