Kriminál (1989)

Určite je to jeden z lepších filmov z väzenského prostredia, ktorý síce nejako extra neuchváti, no určite ani veľmi nesklame.

X-Men Origins: Wolverine (2009)

Jackman robí čo môže, aby z toho nevzišiel prepadák. Myslím, že to nie je o nič horšie, než napr Ratnerova trojka avšak bohužial mám pocit, že ani o nič lepšie. Každopádne pre fanúšikov mutantov (ku ktorým sa radím aj ja) je tento film povinnou jazdou.

Smrt jí sluší (1992)

Čierny humor milujem, takže ja som sa ozaj veľmi dobre bavil.

Jen na sex (2008)

Filmy s podobnou kamerou zvyknem vypínať po prvej polhodine. Toto ma však vcelku chytilo. Musím uznať, že námet je ozaj podarený a pri sledovaní som si prial, aby sa podobná možnosť, akú dostali dve hlavné mužské postavy, naskytla niekedy aj mne:-)

Výměna (2008)

Niekto si môže myslieť, že k vyššiemu hodnoteniu láka silný dojímavý príbeh navyše podľa skutočnej udalosti. Možno to tak je, no na druhej strane to môže byť napríklad skvelou Angelinou, krásnymi kostýmami, vydarenou výpravou a pekne zvládnutou réžiou. U mňa zapracovali oba aspekty a skrátiť film cca o 20 minút, bolo by to za 5*.

Tváří v tvář (1997)

V kategórií akčných filmov, jeden z nalepších, aký som kedy videl. Cagea začínam mať vcelku rád, hoci v tomto snímku sa mi o čosi viac páčil Travolta. Výborná akčná jazda podtrhnutá výbornými efektmi a kvalitnými hereckými výkonmi. S čistým svedomím môžem udeliť plné hodnotenie.

Sexbomba od vedle (2004)

Skvelá komédia, ktorú si púšťam rád znova a znova. Krásne baby (najmä Elisha samozrejme:-), skvelý humor a taktiež dostatok napätia. Skrátka podarená komédia, ktorá nesklame.

Dva k sežrání (2006) (TV film)

Nemecká filmová tvorba má na svojom konte skutočne veľa strašných brakov, tento film však k nim nepatrí. Je to vcelku pozerateľné, tu a tam sa človek aj zasmeje a navyše pohľad na Doreen Jacobi a Jennifer Ulrich je ozaj pekný. No určite to nie je film, ktorý by bolo nutné vidieť viac ako raz.

Hvězdná brána: Atlantida (2004) (seriál)

Nie je to síce SG1, ktoré sa mi páči viac, ale aj tak, kult je kult. Takže sa musím priznať, že pri tomto som tiež trávil veľa času :-)

Iluzionista (2006)

Tá sci-fi zložka mi v tom trošku prekážala. Čím dlhšie som to sledoval, tým viac som sa začínal nudiť, keby to fungovalo obrátene, tak by som snáď ešte jednu hviezdičku prihodil. Nabudúce radšej toto.