Vrtěti psem (1997)

Hoffman sa mi páčil o chlp viac než De Niro, možno je to aj tým že veľmi dobre vedel, čo od neho Levinson chce. No bola to veľmi príjemna komédia, ktorá človeka prinúti rozmýšľať, kde sa končí realita a začina fikcia...

Superman se vrací (2006)

U mňa nastalo sklamanie. Nebyť výborných efektov a skvelej kamery, tak by som to asi ani nedopozeral. Príbeh ma vôbec nechytil, Spaceymu som to neveril a nakoniec hromada nelogických súvislosti. Je mi ľúto, že kvôli tomuto snímku sa Singer vzdal režírovania veľmi dobre rozbehnutých X-Menov, aj kvôli tomu nemôžem ohodniť viac než dvomi hviezdičkami.

Gauneři (1992)

Fantastické. Tarantinov scenár nemá chybu o réžii nehovoriac. Ukážkový príklad toho ako dostať za málo peňazí veľa muziky. Až ma zaráža, kde Tarantino na tie nápady chodí.

Kopačky (2008)

Je to skôr tak tri a pol. Musím sa priznať, že prvú hodinu filmu som sa dosť nudil, no potom to nabralo ten správny smer. Mila Kunis bola na zjedenie, to bez debát. Segelovi som závidel každú scénu v jej prítomnosti. Škoda tej nadmernej klišoidnosti, hodnotenie by bolo určite o čosi vyššie. No každopádne ide o jednu z tých lepších romantických komédií, ktorá určite stojí za vzhliadnutie.

VALL-I (2008)

Z tejto snímky mám trošku zmiešané pocity. Neviem na akú cieľovú skupinu tvorcovia útočili. Deti mnohé veci nepochopia a dospelí sa zas niekedy môžu nudiť. Každopádne ide o veľmi podarenú rozprávku s veľmi sympatickým hlavným hrdinom, ktorého si musí každý zamilovať :-)

96 hodin (2008)

Toto som Neesonovi naozaj "žral". Presne tak nejak si predstavujem otca - špióna (hoci bývalého). Ísť si za svojím aj cez mŕtvoly a to doslova.

Od soumraku do úsvitu (1996)

Pre dvojicu Rodriguez - Tarantino mám rovnakú slabosť ako pre upírsku tématiku a o sexi Salme ani nehovoriac :-) Hoci musím sa priznať že upírov mám radšej v decentnejšej podobe, ako to predviedli napr Tom Cruise s Bradom Pittom aj preto tomuto snímku plné hodnotenie dať nemôžem.

Hořký měsíc (1992)

Pre mňa len mierne nadpriemerna dráma, v ktorej podal skvelý výkon Peter Coyote. To erotično bohužial u mňa nefungovalo tak dobre ako napr v Základnom inštinkte.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Sorry, no u mňa to akosi nezafungovalo. Neviem čím to je, no mňa tento sitcom dokáže rozosmiať len veľmi ťažko.