G. I. Joe (2009)

Dve hviezdy a to som až príliš zhovievavý. Ide o ukrutne infantilnú záležitosť. V akčných scénach je to celkom fajn, miestami sa to snaží tváriť vtipne a občas to aj vychádza, toľko čo by som pochválil. Najhoršie obstáli scény, v ktorých ide o "vážne" veci, tu herci neskutočne prehrávajú a samotný divák pred obrazovkou sa musí cítiť trápne. Tento šálok kávy si už asi nedám.

Gamer (2009)

Páni režiséri by mali znížiť dávky kofeínu a prísť už aj s niečim novým. Bol to len zhluk scén, ktoré dokopy nedávali nič zmlysluplné.

Čarodějky (1990)

Tomu filmu nechýba pekne vybudované napätie. Keď som to videl prvykrát ešte ako dieťa, dosť dlho som sa bál chodiť sám po tme a po opätovnom vzhliadnutí po dlhšej dobe sa moj vzťah k tomu filmu nemení. Je to taká malá láska z detstva, vždy si ho rád pozriem.

Vánoční příběh (1983)

U nás veľmi málo známy vianočný film, pre mňa osobne však najobľúbenejší.

Chasing Christmas (2005) (TV film)

Prílišné klišé. Komédia, ktorá ma dokonca za celú dobu trvania ani raz nerozosmiala. A za čo teda tie dve hviezdy? Asi za to môže tá vianočná atmosféra :-)))

Zámek hrůzy (1999)

Horor to veru nie je, avšak ako oddychovka na pokojný večer to svoj účel splnilo. Známe tváre tento film pekne osviežili. Vôbec nie tak zlé ako som čakal. Ide o vcelku príjemnú "podívanú".

Mrazík (1964)

Plné hodnotenie, no hlavne vďaka úžasnému a nenahraditeľnému slovenskému dabingu. Sorry bratia z Česka ale skrátka Mrázik, Addamsovci a Miazgovci rozprávajú slovensky :D

Vzhůru do oblak (2009)

Filmu tak trochu chýbal štvrtý rozmer. No scéna prerodu mladíka na starca bola úchvatná a DOKONALÁ.

Pařba ve Vegas (2009)

Bezpochyby najlepšia tohtosezónna komédia, ktorú môžete pozerať dookola a aj tak neomrzí.