Ovečka Shaun ve filmu (2015)

Skvělá zábava pro děti i dospělé, děj si drží tempo celý film. Dlouho jsem se u filmu takhle nezasmál. Když si vzpomenu na kocoura Lectera, směju se ještě teď:)

Tvoje tvář má známý hlas (2016) (pořad)

Kdyby to zůstalo u první série, tak bych to vzal a dal bych i vyšší hodnocení. Je to pořad, který nevyhledávám, ničím mě neobohacuje, nebaví mě.... Vysílat to ve 20:20 v kterýkoliv den je zvěrstvo.

Babovřesky (2013) odpad!

Nejvíc mě na celém filmu iritovaly ty báby. A potom ještě všechno ostatní. Je to vážně zvěrstvo, naprostá zbytečnost. Nechápu toho, kdo na tohle mohl vyrazit do biografu..

Bláznivá střela (1988)

Zhlédl jsem po hodně dlouhé době, měl jsem chuť na nějakou bláznivou komedii.. Už to mi to ale nepřišlo jako taková prča jako kdysi. Některým věcem už jsem se dneska prostě nezasmál. Ale těch super legračních momentů je tam pořád dost a bylo by asi nefér snižovat hodnocení.

Jesse Jane: The Roommate (2011)

Ničím nezajímavé scény. Monique Alexander je sice super, bohužel ale mužské obsazení mi vůbec nesedělo. Nejsou to moji oblíbení herci.

This Ain't Dracula XXX (2011)

Příběh, výprava, hezký holky.. Je to fajn když tohle všechno porno má. Celkově to ve mě ale nechalo průměrný zážitek.

Homo Erectus (1996)

Vtipný dokumentární úvod a pak se to rozjede... hezký herečky, super péčko. Občas až na ty divoký skřeky..

Vítejte v džungli (2013)

Čekal jsem trošku romantiky.. když najednou přijde Brenda a zahlásí: rozhodla jsem se že na to seru, už žádný hovínko, už žádný tlaky.. prostě mě tlačí hovno. To jsem se vážně smál. Vlastně jsem se během filmu zasmál i víckrát. Nicméně.. je to hovadina a chvílema i docela nuda. Žán Kláda vs tygr... to ne.

Cesta (2009)

Film je příliš chladný a bohužel ve mně toho moc nevzbudil. Matka, která nemá vůbec žádné mateřské instinkty, nezajímá jí co bude se synem a bez rozloučení to raději utne. Ufňukanej kluk, kterého možná sní/nesní - je mi to úplně jedno + táta, který možná přijde o nohu, kdy jsem si říkal, kdyby si jí uříznul hned, mohli si jí dát jedno krásného šedivého odpoledne k obědu. Pakliže jí neměl plnou tubery, záchvaty přicházely jen občas, když se to hodilo do scény. Ale ne..oni jsou ti, kdož nesou oheň v srdcích. Svým zpracováním mi to vůbec nesedlo, přitom by se z toho příběhu dalo tolik vytěžit. Asi bych dal i 3*, ale tento film opět vidět nepotřebuji.

Poslední mise (2004)

Příliš pomalé tempo, málo akce a velká škoda, že Seagal neukázal víc z bojových umění.