Armáda mrtvých (2021)

Neskutečná sračka, Snyderův nejhorší film, jednak super nudný, ale ještě to má tragickou kameru, Snyder se zamiloval do depth of field - hloubky ostrosti, ale tak neohrabaně, že používá hlubku ostrosti naprosto minimální, tj. nejenom, že je celej film rozmazanej, ale ještě je rozmazanej i zaostřovanej objekt cca od ucha dozadu. Jsem v šoku, že tenhle shit natočil můj oblíbenej režisér, o to je to smutnější.

Na nože (2019)

Parádní film. Musim říct na to, jak Rian Johnson neumí Star Wars a dějově tam totálně posral vše, co se posrat dalo (včetně Luka Skywalkera, z kterýho udělal zapšklýho a nasranýho dědka), tak detektivka mu jde. Bond Craig je zde taková regulérní verze Sherlocka Holmese a celé je to velmi hravé, natočené s parádní kamerou - asi nejlepší kamerou Hollywoodu současnosti, Arri Alexa. Myslim, že chystaná dvojka už na jedničku mít nebude, tam vše zapadlo, včetně toho unikátního venkovského mega sídla jako kulisy.

Adéla ještě nevečeřela (1978)

Nejlepší český film všech dob, viděl jsem snad 50 x, defacto takový Sherlock Holmes a Dr.Watson v humorném podání, nicméně, co se dobrodružství týče, je to na úrovni slavnějších kolegů, hravé a poutavé.

Liga spravedlnosti Zacka Snydera (2021)

jediná kritika - 4:3, hodně špatný, doporučuju inspirovat se od krále, Jamese Camerona, nej ratio je full screen 1.78:1, širokoúhlou tragédii 2.35:1, kde vám totálně chybí horizontální rozsah samozřejmě nikdo nechce

Mortal Kombat (2021)

Strašná sračka, začátek parádní, v lese, fight starýho Scorpiona a Subzera, potom se to ovšem zvrhne v total průser, hodinu postavy žvaní a nic se neděje (autoři si to spletli asi se Shakespearem), posledních 40 min akce, ale špatná choreografie a herci navíc nic extra bojovníci, takže nečekejte žádný luxus Vandamovitý otočky s vejskokem. První bod za intro a druhej za to, že se pokusili o pár fatalit, to oceňuju, jinak to ale působilo velmi lacině.

Falcon a Winter Soldier - Pravda (2021) (epizoda)

Dobrá akční svéna na začátku a pak jen tuny nezáživnejch nudnejch keců, což je problém celýho tohohle seriálu.

Star Trek: Discovery - Season 3 (2020) (série)

Neskutečná sračka, kromě prvního dílu, kterej byl paradoxně dobrej, jinak naprostej odpad, navic ještě posádka plná degenerátů, opravdu dno Star treku.