Ovečka Shaun (2007) (seriál)

Life's a treat with shaun the sheep....99%

Jeff Dunham: Spark of Insanity (2007) (pořad)

Úžasné vystoupení Jeffa Dunhama a jeho postaviček Waltera, Achmeda, Melvina, Peanuta a Joseho. Ukázka vytříbeného břichomluveckého umění, při kterém budete smíchem padat ze sedačky. Vřele doporučuji k hromadné session. 100%.

Malý Manhattan (2005)

Velice milý a příjemný film. Dějová linka je sice jednoduchá, ale zato "šťavnatá", doplněná skvělou hudbou a dobrými hereckými výkony, zkrátka ideální rodinný film. Škoda, že tento film šel rovnou na DVD, že nebyl v kinech. Celkově shrnuto 87%.

Prci, prci, prcičky: Spolek Beta (2007)

Úpadek Prciček se, myslím, podařilo zastavit (nebo alespoň zpomalit). Tento díl se mi líbil více než pětka. Film je více odvážný (viz scéna kdy Eric vejde poprvé do pokoje) a jde více do detailů (sen o tom, co má jedna slečna jako pohlaví a následná ukázka). Líbí se mi, že v šestce hrajou stejní herci jako v pětce, že se to nestřídá jako u dílů 3-4-5. Závěrečná Řecká olympiáda je taková třešnička na dortu celého filmu. Rád se podívám i na sedmičku - jestli nějaká bude. :) 55%.

Rowan Atkinson živě (1992) (TV film)

Celé Atkinsonovo "beanovské" umění shrnuté do jedné hodiny. Několik příběhů, které jsou zpracovány k naprosté dokonalosti hlavně díky Atkinsonovu již zmíněnému umění. Nechybí zde černý humor (který mi imponuje), roztomilé a vtipné scény a také mírné narážky. U této one-man-show by se nemohl rozesmát asi jenom neslyšící (popřípadě nevidomý). Extrémně vtipná záležitost, kterou velice doporučuji (ovšem nedoporučuji u tohoto filmu například večeřet - může se Vám stát to, co jednomu mému kamarádovi, který při scénce Fatal Beatings poté stíral již rozžvýkaný chleba z monitoru počítače...). Nejlepší část je podle mne Základy seznamování (Elementary dating). 95%

Oggy a škodíci (1998) (seriál)

Kanadská variace na Toma a Jerryho. Ovšem s mnohem větší mírou brutálnosti a vtipu. Vždy mě fascinovaly nekonečné prostory (například vždy skoronekonečné schody) a ostrost humoru tohoto seriálu, a proto se také stal jedním z mých nejoblíbenějších animáků. Nejlepší je ten pes od sousedů 85%.