• Pohádka

A pátý jezdec je Strach (1964)

Kvalitní film, leč trochu méně průhledný. Velmi dobrý herecký výkon Macháčka. Hodnocení: 65 %

Na rozcestí (2009)

Docela dobrý film ze života. Hodnocení: 60 %

Operace Daybreak (1975)

Historicky nevěrohodné dílo, bohužel ani Atentát není úplně dobře natočen, ale určitě lépe než toto, herci tu nejsou skutečným postavám ani trochu podobní. Hodnocení: 35 %

Dravci (1999)

Trochu drsnější film, který má něco málo do sebe, i když je fakt, že mne až tak moc nenadchl.

Talíře nad Velkým Malíkovem (1977)

Na pár scén se dalo koukat, ale jinak je ta herecká soustava hodně nevyužitá díky špatnému scénáři i režii.

Hranaři (2011)

Pár zajímavých scén bohužel nezachrání totálně špatný režijně, scénáristicky i střihově pojatý snímek. Prostě ten film mohl mít velký potenciál, kdyby byl natočen normálně a ne takto matoucím způsobem bez hlavy a paty a zmatenosti. Pan Zelenka s ním opravdu díru do světa neudělá, patří k jeho nejhorším snímkům. Možná se vyrovná Vítu Olmerovi apod.

Barb Wire (1996)

Jako pár scének dobrých, ale jako celek je to kýč. Ta Pamela to jediná i přes své silikony občas zachraňuje, jinak by nebylo na co dívat.

Netopýři (1999)

Jde o spíše podprůměrný film, který se o horor bohužel jen marně snaží. Hodnocení: 30 %

Carlitova cesta (1993)

Povedená gangsterka, na kterou se dobře kouká, i když to není až tak můj šálek kávy. Hodnocení: 65 %