Machři (2010)

Už nevím o čem to bylo, ale nenudilo.

V (2009) (seriál)

Začínám být alergický na nové seriály. Pilot upoutá, pak pár dobrých dílů a dále se jen vaří z vody a nastává zdržovací taktika, kde se nic nevyřeší, jen se nakousne další problém. No a 90% času jde o zbytečné kecy a vztahy. Nasrat a rozmazat.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

S hodnocením jsem si trošku počkal a bylo to třeba. První série mě nadchla, ale druhá už začíná požívat milionkrát viděné a začíná nudit.

El habitante incierto (2004)

První polovina filmu mě opravdu bavila, ale ta druhá se zbytečně natahovala a trochu mě otrávila. Chtělo by to vyliskat střihače a udělat pár razantních střihů. Jinak konec je jasný od půlky. Takové horší tři hvězdy.

Nepřemožitelné zlo (2005)

100× viděné, ale absolutně bez atmosféry. Málem jsem se ukousal nudou a má polovička, která se bojí skoro všeho taky.

Kriminálka Staré Město (2010) (seriál) odpad!

Co to jako má být? Po dvaceti minutách jsem to vypnul, protože se tam nic nedělo. A Zuzana Fialová je děsivě nesympatická herečka.

MR 73 (2008)

Pouhé dva dny po shlédnutí a já netuším o čem to vlastně bylo. Pouze hlavní hrdina byl slabčák a pořád chlastal, ale nepamatuji si, co vlastně řešil. Ale v podstatě to nenudilo a dalo se na to dívat.

Kniha přežití (2010) odpad!

Slepý kněz kráčí krajinou a vraždí jinověrce. Nakonec je prošpikován kulkou, ale ještě stihne nadiktovat bibli. Neskutečná sračka.

Starsky & Hutch (2004)

Nemůžu hodnoti jinak, než vysoko. Nic jsem nečekal a dostal skoro všechno. Přesně toto miluji. Film mě nenechal snad ani sekundu nudit a plynul tím nejlepším tempem. Není to žádné umění, ale sobotní večer umí zpříjemnít naprosto kononale.