Dexter (2006) (seriál)

Nevěrohodné, málo vtipné a pořád stejné. Na druhou stranu to vyloženě nevadí.

Volejte věštce (2008) (pořad) odpad!

Nejvíc mě rozsekal TheMaker: "taky sám něco umím". No to mi ho teda vyndej.

MasterChef (2012) (pořad) odpad!

Co to je za klauni?

Obchoďák (2012) (seriál)

Jsem alergický na seriály, které nemají žádný směr a cíl.

Gympl s (r)učením omezeným (2012) (seriál) odpad!

Musím uznat, že je to o světelné roky před Základkou, protože ta je neuvěřitelně stupidní. A kdyby se tu trošku zamakalo tak to půjde i na dvě hvězdy. Na tři asi těžko, protože některé postavy jsou doslova skandální a přes to nejede vlak. EDIT. Tak jsem kecal, že je gympl před základkou. Pokusil jsem se podívat na první 4 díly obou seriálů a toto je skutečně odpad. A Šafránková je příšerná.

Základka (2012) (seriál)

Tak to je opravdu masakr. Přemohl jsem se na celý pilot a byla to velká fuška. EDIT. Přemluvil jsem se na další tři odpad to není, ale zázrak se taky nekoná. Každopádně tak nízké hodnocení si to rozhodně nezaslouží. Nehodnoťte po pilotu, ale dejte tomu pár dílů. Několikrát jsem se tak u seriálů spálil. Raději hodnotím po sérii, nebo aspoň po 5 dílech. EDIT2: A opět zvedám hodnocení, protože jako komedie to funguje velice dobře. A ostatní se na to aspoň podívejte, než budete hodnotit. EDIT 3: No nic, dávám za pět a polibte mi prdel. Ten seriál je prostě dobrý a spolu s Okresním přeborem je to záblesk naděje. Kokotinám, které jen natahují čas a diváky typu Lost, Dexter a podobně se tu sází plný knedlík, ale když se tu objeví vskutku vtipné dílko tak jen odpad. Nejdřív se na podívejte mistři. Kdybych například hodnotil třeba Černou zmiji po prvním dílu, tak by to byl taky průser. Dejte dva nebo tři díly a změníte názor. A ano, první díl je slabší.

Spadla z nebe (1978) (seriál) odpad!

Už jako malý jsem to nesnášel.