My z Kačerova (1987) (seriál)

Která kurva to nechala zprznit novým dabingem a písničkou?

Clona (2014) (seriál)

První díl byl docela dobrý. Automobilová honička byla hodně úsměvná, zrzka mě už začíná otravovat, Novák ml. je asi pokus o vtip a to celé vyšetřování bez komentáře. Ale jinak docela dobré, a Hádek mi ani nevadil. Ovšem druhý díl nám už klesá do bahna. Kamera je epileptická, úplně každý záběr jen na efekt a mám problém sledovat děj, ale ten je naštěstí hloupoučký. Zatím sestupná tendence. Edit po sérii: Už mě serou všichni a další série už půjde mimo mě.

Temný případ (2014) (seriál)

Zívačka. Vůbec mě nezajímá jak to bude dál a co to tam jde. U prvního dílu jsem usnul, druhý den to pustil znovu a opět usnul a to se mi nestává. Utahané jak smažený eidam. K čemu jsou dobré herecké výkony, když je celek úplně o ničem?

První republika (2014) (seriál)

Dobře obsazené, slušně zahrané, obstojné kostýmy a neuvěřitelně pitomé dialogy a děj.

Čtvrtá hvězda (2014) (seriál)

Zatím 3, ale počkám do konce a uvidíme. Ta třetí hvězda nemusí vydržet.

Lásky čas (2013)

Nějak jsem to nepobral. Jde se na konci rozloučit s tatíkem, protože když se vrátí před narození svých dětí, tak se změní. Ale s tatíkem se klidně vrátí do svého dětství. A tu první záměnu vyřešil teda jak? Protože když ji vyřešil, tak netuším co dál plaší. A vůbec to byl divný a dlouhý film.

Sněžný drak (2013) (TV film)

Tu pohádku zabilo herecké obsazení. Martin Myšička je světlým okamžikem a kupodivu ušla i Jituška, ale zbytek ansámblu byl tragický. Hlavní hrdina je dřevo k pohledání, princezna mdlá, Rašilov přehrávající a nehrající, ten debilní sluha mi úplně unikal, Liška s Matonohou pro jména v titulcích a zbytek bez komentáře. Přitom to úplně pitomé nebylo a navíc znám o folkaře víc.

Bláznivý příběh Robina Hooda (1993)

V pubertě jsem to miloval, ale čas uličník dílo prověřil. Je to nehorázná ocasovina a hvězda je za nostalgii.

O bílé paní (2008) (TV film)

Nejsem fanda počítačového zpěvu.