Čtyři slunce (2012)

Klasická pochcaná sláma. Postavy jsou mi šumafuk hned ze startu a sledování ubožáků a jejich posraných životů už mě nudí. Dobře zahrané nic. Ten chlap neumí natočit nic jiného a tudíž házím do placu jednu hvězdu, protože odpad je pro větší Mistry.

Most (2011) (seriál)

Lepší tři hvězdy. Trochu překombinované a místy nudné.

Hotel Transylvánie (2012)

Nesnáším animáky, protože v drtivé většině jde o odpad. Tento je navíc úplně bez vtipu.

Cvokař (2009)

Sobotní odpoledne a já pouštím film s KS. Po nějaké době sledování zjišťuji, že jsem již za půlkou filmu a absolutně nemám potřebu se dívat dál, protože se tam vůbec nic neděje. Jednu hvězdu dávám za ... vlastně netuším ani za co. Takže něco mezi dopadem a hvězdou.

O pokladech (2012) (TV film)

Do puntíku souhlasím s uživatelem Master19.

Atlas mraků (2012)

Technicky zajímavé dílko, ale to je bohužel vše. Nenudilo a nenadchlo, uplynulo a uteklo. Film má být pro diváka, ne pro tvůrce.

Méďa (2012)

Pár ucházejících vtípků a Flash nedokáží zakrýt prostinký příběh, kde jsou postavy neuvěřitelně pitomé a jsou vám úplně u prdele. Postavy nesympatické, dialogy většinou ubohé a hlášek je tam poskrovnu.

Probudím se včera (2012)

Jak já se těšil a jak to špatně dopadlo. Scénárista je naprostý impotent. Tak tu máme ztroskotaného učitele, který má život na hovno, a když se mu naskytne možnost cestovat do minulosti, tak jde za holkou, kterou v podstatě vůbec nezná a není ani pěkná. Kauzalita se tu neřeší, ale žvýkačky jsou všude. Myslí jen na to jak sbalit tu nesympatickou buchtu a trochu si s ní zašukat, ale jak naložit s informacemi, které má a může využít, to nic. Tolik možností a oni to zahrají na stupidní romantickou notu a ještě k tomu úplně blbě. Pro koho to vlastně bylo? Pro dnešní mládež těžko a pro ty co jsou ve věku hlavních hrdinů už tuplem ne.

Kamarád taky rád (2011)

Jsou tam dva možná tři ucházející vtípky. Jinak zívačka.

Ztracená brána (2012) (seriál)

Dvořák nic moc, Geislerová zrovna tak, Trojan blbě hrát neumí, Kříž je po delší době opravdu dobrý a užívá si to, Preiss mě zklamal výkonem snad jen jednou, Rímský je tragéd vždycky, Němec naopak vždy parádní, Pidrmanová moc pěkná už od Okresního přeboru, Abrhám asi musel, Vinetou Fisher potěšil a strážmistr Harazim umí hrát jen jednu polohu. Scénář místy skřípe, kamera velmi dobrá, scény nadprůměrné a Jirka Strach to má pevně v rukou a zaslouží si velké plátno. Ale v TV se asi může víc projevit, než někde škemrat o korunu. Zrovna jemu bych jich pár na celovečerák dal.