Utíkejme, už jde! (1986)

No to byla ale bžunda. Jako námět na bakalářskou povídku, která má tak 15 minut by to ušlo. Ale vyblít celý film? Když si tak zapátrám v hlavě, tak asi neznám dobrou slovenskou komedii. Líbila se mi jedna s Lasicou a Satinským, která byla ale dětská. No, ještě mi zbývá vyzkoušet Raz, dva, tri a jestli ani to nepomůže, tak to vyzkouším sledovat po flašce borovičky.

Flight of the Conchords (2007) (seriál)

Některé songy na hranici geniality, jiné jsou trošku otravné a nudí. Bohužel se v seriálu i mluví a tam to hodně skřípe. Takové flegmoše jsem měl na kolejích na pokoji a zas taková sranda to nebyla.

Nepohodlný (2005)

Půl hodiny vystříhat a bude to lepší.

Závěť (2007) odpad!

Tak toto je jasný odpad. Větší kravinu by člověk asi pohledal. Není tam humor, akce, příběh, .... vlastně tam není vůbec nic co by stálo za povšimnutí. Kameňák je proti tomu velkofilm. U toho se může smát jen mrtvý kůň bez mozku.

Dr. Ludsky (2011) (seriál) odpad!

Na to se nedá dívat, připadá mi to neuvěřitelně směšné. To přece nemohl nikdo myslet vážně.

Velmi křehké vztahy (2007) (seriál) odpad!

To je snad lepší se jít oběsit, než se dívat na tuto zvrácenost.

Autosalon (2005) (pořad)

Divný pořad. V podstatě panoptikum nesympatických lidí. Ale když testuje Pepa, tak se rád podívám. Ten jediný není sterilní a testování v jeho podání je zábavné. Překousnu ještě Františka, pokud jde o pro mě zajímavé auto a toho motorkáře. Naopak Radek Vrtal je kopyto každým coulem. Navíc v jeho testech je střihač na houbičkách a nůžky opravdu nešetří. Je to takový televizní stroboskop s nudným panákem, ze kterého padají z křesel na zem epileptici. Těžko hodnotit. Pepa by byl mezi 4 a 5. Ale zbytek ansámblu to táhne dolů. Nechat Pepu, sehnat dva nebo tři schopné recenzenty, kteří mají koule a je to dobrý pořad.