Znovu a jinak (2011)

Charlize je nádherná jako vždy a film si docela dobře pluje krajinou, ale bohužel se drží nad hladinou jen tak tak. Znám takové existence, protože jsem ve stejném věku a některé pasáže mi připadají hodně povědomé. Film je určen jen pro lidi, kteří se v něm najdou, ale na ostatní diváky z vysoka kálí - a není to bohyně.

Drive (2011)

Hodnotím čtyři dny po projekci a nemám ani páru o čem to bylo. Pěkné obrázky, pohodová atmosféra a dokonce to nenudilo. Bohužel filmu, který se mi nevryje do paměti nelze dát víc jak tři hvězdy. A teď mi to docvaklo při psaní, musím to snížit na dvě, protože ta hudba mě zabíjela. Soundrack je to jediné co jsem si asi zapamatoval. Ale není to kvůli tomu, že bych si ho chtěl pustit znovu. Nejlépe už nikdy v životě, protože tak děsivou věc jsem neslyšel už hodně dlouho. Duvenblejt. Edit: Musel jsem si znovu pustit aspoň konec, abych věděl o čem to bylo. A ještě něco mě sralo, když narazil Ryan do auta Rona a strčil ho ze skály, tak sice náraz jako prase, ale hned střih a nepocuchal si ani světla. Ten film je navoněná sračka.

Křižovatka smrti 3 - Tentokráte v Paříži (2007)

Vlastičko proč? Proč musel vzniknout tento film? Je to odpad první kategorie, a přitom na předešlé dva se dalo docela koukat, když chtěl člověk vypnout mozek. Tady ho neměl scénárista a asi nikdo ze štábu. Vzniká otázka, proč dávám dvě hvězdy filmu, který je úplně zbytečný? Byl tam jediný vtip, který navíc byl hned ze začátku filmu, a který byl naprosto odzbrojující. Je to sice málo, ale ten fór je prostě za dvě hvězdy. Stačí se mrknout na tytrubko a za minutu máte to nejlepší z filmu.

2Bobule (2009)

Bobulím jsem dal 3 hvězdy a tady se musí jít s hodnocením prostě dolů. Začátek je na odpad a musel jsem se přemáhat, abych pokračoval ve sledování. Nakonec tam byl nejlepší kupodivu Krampol jako opilec. Nebýt začátku, uvažoval bych i o dvou.

Čapkovy kapsy (2011) (seriál)

Těžké hodnocení. Musím to srovnávat s tím, co již bylo natočeno a moc dobře to nevyznívá. Je tu vidět snaha, ale 27 minut je mnohdy krátký čas na celou povídku. A zrovna sňatkový podvodník s Holubem a Novotným je velice slaboučkým odvarem toho s Brodským a Sovákem. Mám takový pocit, že to někdo docela odflákl s tím, že to divákům stačí. Jak je vidět na hodnoceních, tak mnohým skutečně ano, ale my co víme, že to jde podstatně lépe, se opít rohlíkem nedáme.

Clarkson: Powered Up (2011)

Pro mě prostě krása. A trošku bych doplnil Jorge-Z, protože Brutus měl 12 válců a 46 litrů.

3 sezóny v pekle (2009)

Při první projekci jsem usnul někde po půlce filmu, tak moc mě to dokázalo udržet. Třeba se někdy dokopu na tu druhou a možná zvýším hodnocení. Málo sexu, krve, sprosťáren, ... málo všeho.

Nákaza (2011)

Ale jo, šlo to. Rozjelo se to a pak to uvadlo. Bohužel tu už je Smrtící epidemie a Kmen Andromeda, kteří Nákazu zašlapou do země.

Armageddon (1998)

Bral jsem to od začátku jako komedii, takže dle toho hodnotím.