Vybíjená (2004)

Veliký nařez. Pokud se naladíte na vlnu tohoto filmu, tak nebudete litovat. Ale není opravdu pro každého.

Noc v muzeu 2 (2009)

Co k tomu říct. Je to dětský film, který je kvalitně natočen. Bohužel hraje pouze na dětskou notu a na dospělé kašle (a v kině se můžou užrat nudou). Jako dítě bych dal asi 4*, ale jako nucený divák musím říct, že je to sračka.

Marley a já (2008)

Moje drahá plovička ten film hlata a plakala. Já se kousal nudou od začátku do konce. Film, kde je vtipný pouze výkon psa, je opravdu pod psa. Ze začátku se to jevilo jako klasická komedie, ale nakonec se z toho vyklubala naprostá blbost. Owen je bezpohlavní a potací se v úzkých mantinelech. Jennifer je, byla vždy bude nudná a hlavně nekomická. Film měl několikrát nakročeno k parádní legraci, ale ve finále vždy zklamal. Na konci moje brečela a já nevěděl co mám nudou dělat. PS.: Mám rád zvířata a dost jich chovám, ale toto je totální sračka, která útočí na city.

Stmívání (2008) odpad!

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Žízeň (2009)

Zajímavý šikmooký snímek o upírech, který ovšem přestřelil délku. Začátek filmu je trochu chaotický a chtělo by to trochu v té nudě urychlovač upířích krvinek.SPOILER (ale je to úplně jedno) Nesympatický kněz, od kterého by nikdo nechtěl požehnání, dostane divnou chorobu. Přihlásí se na léčbu do ústavu. Při hraní na flétnu se vyléčí zvracením krve, kterou sice nepije ale asi ho to nějakým způsobem vyléčí. Úvod o ničem je přestřelen, ale hrdina filmu zjistí, že je upír okamžitě, což znamená dřív než divák. Potká úchylnou dívku, která je sociopatka (nejspíš, ale je opravdu divná) a šukají spolu. Pak zabijí jejího manžela, který je jednak debil a druhak nemocný, ale mají z toho těžkou stíhu. Následně zabije rodiné přátele a pak i tu děvku (sociopatka, manželka toho debila), z které tak po smrtí udělá k narozeninám upíra. Ale bohužel je to kráva a té jebne v hlavě a zabíjí na potkání. Kněz pak zabije jiného černoprdelníka, ačkoliv mu slíbil opak a děvce rupne v hlavě a zabíjí všechny. Teda kromě divné matky, která je nedoktnutelná. Pak sežerou ještě pár nýmadnů, až si kněz řekne, že to je špatné. Znásilní borku ve stanu (stanové městečko před lazaretem, kde se zázračně vyléčil z neznáme choroby a kde ho mají za nového Ježiše) aby ho ostaní nenáviděli (protože ho žere svědomí), protože se k němu modlí. Nakonec oba chcípnou v mukách východu slunce. Příběh na dest minut, který je vyprávěn dvě hodiny.

Suspiria (1977)

Hustý barák, super vizuál a vše ostatní naprosto dementní. To snad nikdo nemohl myslet vážně. U většiny scén jsem se musel smát.

Vyvrženci pekla (2005)

Tak nevím, ale ten film nemá koule. Možná to bylo částečně zapříčiněno úděsným dabingem, ale nudil jsem se od začátku do konce. Takové klasické Béčko. Rozhodně to není horor, thriller nebo nedej bože krimi. Je to drobet akční ptákovina. PS: Šerif byl ostrý asi jako hamé kečup. Charisma se blížilo nule.