Hotel Lux (2011)

Spíš tragikomedie. Vcelku inteligentní film, ale má slabší místa. Bohužel jsem to musel sledovat v dabingu, takže nejspíš horší zážitek. Pohledám původní znění a uvidíme jak to dopadne.

Špačkovi v síti času (2013) (seriál)

Čtyři díly jsem musel čekat než se něco začalo dít. Bez napětí, humoru i akce. Počítačové triky z pionýrských dob jsou v porovnání s mnohem starší Arabelou hodně ubohé. Seriál je za hvězdičku a druhou za písničku, která je asi to nejlepší z toho všeho.

Láska je láska (2012)

K takové blbosti se nedá ani nic napsat. Jedna za film a druhá za Ondru.

Slavné parodie (2009) (pořad)

Profláknuté parodie, které jsou ovšem o několik tříd výš, než dnešní odpad jako třeba Partička a podobně.

Politické kruhy (2009)

Možná se v budoucnu dokopu a pustím si to celé.

Garth Marenghi: Nemocnice na kraji světa (2004) (seriál)

Ta hvězda je spíš za snahu o něco nového, než za kvalitu díla. Neříkám, že jsem se párkrát nepousmál, ale nejedná se vlastně o nic světoborného. No a vzhledem k tomu, že Black Books ode mě mají dvě hvězdy, tak nemohu dávat víc, protože to vtipnější prostě není.

Až na konec světa (1991)

Film mě uspal asi po dvaceti minutách, takže jednu hvězdu za nečekaný spánek. Jinak jen WTF?

Hořící keř (2013) (TV film)

Hodnocení po prvním dílu a zároveň taky posledním, protože se na to nedá dívat. Rozvleklé nic.

The Quiet Earth (1985)

Viděno před dvaceti lety a po dlouhém pátrání a hledání jsem se dočkal repete. Už o něco slabší zážitek než původní projekce, ale vryto pod kůži to bylo důkladně.

Hříšníci a svatí (2010)

Hvězdička je pro mě za statečnost, že jsem to vydržel až dokonce a nevypnul to. Nebetyčná blbost.