Nekonečný Labůžo (2014) (pořad)

Díky zvuku to moc labůžo není. Od prvního dílu upzornění na tichý zvuk a stále je to špatné. Jinak vcelku fajn. Uvítal bych víc ukázek na pozadí, dávkuje to tam jak jed.

Princezna zakletá v čase (2020)

Pár plusů to má, ale jdeme na to špatné. Král je do počtu a mdlý. Vrchní velkovezír Zach je parodie na postavu, kterou má hrát. Křenková prohodí tři slova a není jí rozumět. Lambora je škaredý princ, což vyrovnává fešná princezna, která ovšem mluví jak selka. Málo lokací, děravý scénář, trhaná kamera při průletech a hlavně souboje s krásnou čarodějkou. Tak špatně natočenou akci aby jeden pohledal. A hlavně to nebavilo mé děti. Sice lepší než vánoční nářez 2020, ale třetí hvězda jen tak tak.

Moto cestou necestou (2011) (seriál)

Tak si shrneme. První série je velmi špatná. Oteklý Noid Bárta, který byl jinak jediný v klidu. Ufňukaný Zounar a zbytečný Fanánek. Série plná hádek a ničeho. Hvězdu za snahu. Druhá série z Turecka je lepší, protože jednak došlo k střídání stráží a seškrtání týmu. Lišku nemám rád jako herce, ale tady byl na pohodu. Blažek ušel a Kulhánek ještě tak moc nevzdával a nebrečel. Rozhodně ale lepší krajina a lidé. To jsou tak dvě až tři hvězdy. Kavkaz to posunul už do kvality. Cesta nebyla jasně plánovaná, Révai se ukázal jako sympaťák a už to má povahu cestovatelkého dokumentu. Tady by to šlo ke čtyřem. Jižní Amerika je opět cesta zpět k plánování a Kulhánek opět za uplakánka. Hanka mi nevadila a už se tu objevuje i Bernard. Tady jasné čtyři, protože mám Jižní Ameriku rád. Celkem jdu k vyššímu hodnocení a na Maroko raději zapomenu.

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny (2018) odpad!

Opravdu jsem se moc snažil a pustil si ten film několikrát, ale nikdy se nedodíval. Buď jsem usnul, nebo začal něco dělat, ale nikdy jsem se nedokázal soustředit na film, což je asi velký problém.

Ano, šéfová! (2018) (pořad) odpad!

Měl jsem problém dosledovat první epizodu. Zdénu jsem od prvního dílu miloval a tyto dvě existence nesnáším.

Ready Player One: Hra začíná (2018)

V podstatě to měl být film pro mě. Hry jsem začal hrát v roce 1987 a hraji dodnes. Spielbergovi filmy mám moc rád, takže jsem očekával nářez. Výsledkem je nudné CGI, kde není náznak dobrodružství, dobrého příběhu, drsných záporáků a charakterních hrdinů. Ve stejný večer jsem malému pustil Goonies a všechno tam bylo a ještě humor navíc. Plusem bylo Osvícení a pak už asi nic.

Muzzikanti (2017)

Nebetyčná píčovina s otřesnou hudbou a absencí děje. Novodobé mučení filmem. Kříž a Dejdar úplně mimo měřítka. Hudba mě málem přinutila udělat si lobotomii, protože to byla nehorázná sračka. Ale má to i pozitiva. Pěkné prostředí a hlavně Michalinu a Sáru. Jo a vlastně ještě guralskou kapelu, která jediná hrála dobře. V této posrané republice nemáme žádnou rockovou kapelu. Neumíme to a ti co to dělají, jsou pouhou parodií rocku.

Auta 3 (2017)

Víc feminismu a nudy do animáků.

Zejtra napořád (2014)

Styl je pěkný, ale skáče to ze scény na scénu bez logiky. Postav jak na orloji a netušíte, kde se berou a kdo s kým a proč. A hlavně ta odporná hudba, za kterou bych vraždil.