Démon (2015)

Hororom sa to nazvat neda..a kedze to nebolo az take tuctove celkom ma to vtiahlo do deja....tu by sa hodilo hodnotenie 3,5 ale kedze take nieje tak zaokruhlim nahor

Bratři z tykve (1987) (seriál)

Na tuto pecku som si spomenul uplnou nahodou a stava sa mojim 3000cim filmom/serialom ohodnotenim na csfd. ta nostalgia:)

Příběh služebnice (2017) (seriál)

Hodnotenie po 2 seriach. Namet fajn ale nedokazal som uverit zeby sa takato spolocnost dokazala dostat k moci v terajsej dobe.Az prilis neuveritelne s mnozstvom nelogickych momentov a velmi podivnym chovanim postav. Prva seria ma este celkom bavila...to by som dal za 4 hviezdy ale pri druhej som driemal pri akzdej druhej casti takze za 2. Neviem ci sa odhodlam na 3 tiu seriu.UPDATE po 3 tej serii. Dost biedna seria...vsetko zle z 2hej serie tu zostalo.menim na 2 hviezdy

Zakázaný svět (1982)

Pustil som si tento film a zistil som ze som si stiahol verziu so simultannym dubingom:) Tak som si povedal taketo nieco som uz nevidl pekntych par rokov a dopozeral som to takto. Inak v pohode bcko so vsetkym co ma by..vobec neurazilo

Melanie: Dar života a smrti (2016)

Ze mne ako fanusikovi Zombie zanru a hlavne Gemmy Arterton tento snimok 2 roky unikal mi je zahada. FIlm vcelku originalny aj ked trochu dlhy na moj vkus.Ale ta stopaz je asi jedine co mozem vitknut...

Vadí nevadí (2018)

Uz davno som nevidel horor kde parti mladych ide vypit...

Virtuozita (1995)

Celkom divny klon Demolatora so Sly-om. Celkom dobre herecke obsadenie ale inak dost velka kravina.Na viac ako 2 hviezdy to nema

Future World (2018)

Mila Jovovich a Snoop dogg boli super..inak film jedna velka sialenost a hlupost

Tenkrát v Kalifornii (2017)

2 a pol hviezdicky. malo to svetlejsie chvilky ale celkovo nic moc. Ta polhviezda pre to ako pekne dostal Tyron Woodley na papulu. Dufam ze to coskloro uvidime aj v UFCku:)