Smrtelné stroje (2018)

Nechapem ako na toto niekto vysolil 100 miionov americkych dolarov. Co cakali? egrese(po nasom kosmacke)? Divny namet, divne postavy.....celkovo trapne

Mladí zabijáci (2018)

Je to velmi pritiahnute za vlasi a ten koniec je totalne uleteny...ale celkovo dost originalne. Na jedno pozretie urcite nesklame

Pátek třináctého 3 (1982)

Trojka zatial z mojho pohladu najlepsia.Zaujimave smrte celkom napinave....a uz prislo aj na povestnu masku.

Pavouk (2002)

Myslim ze nic by sa nebolo stalo keby som tento film nevidel...ocividne nebol natoceny pre mna.Herecke vykony boli fajn a ale celkovo ma to hrozne nudilo.

Ghoulies II (1988)

O dost ine ako velmi divna jednotka..a o trochu lepsie. Chvilu som sa pohraval s myslienkou dat 3 hviezdy..ale na druhy den som si uvedomil akym filmom favam 3 hviezdy....a toto 3 hviezdickovy film urcite nebol

Ghoulies (1985)

Tazko povedat ako je mozne ze takejto zlatanine natocili dalsie 3 pokracovania....ale tak nedam sa odradit a idem si pustit dvojku ako podmaz:)

Někdo tam dole mě má rád (2008)

Exploitation filmy moc nevyhldavam ale sem tam sa k nejakemu dostanem. O tomot ceskom pocine som vedel uz 10 rokov ale az teraz prisiel nan cas. Nelutujem

Poklad Inků (1966)

Sranda ze o tejto Mayovke som vobec nevedel a nevidel som ju ani pocas detskych cias. Nahodou som na to narazil a nebolo to vobec spatne. Myslim ze tunajsie hodnotenie je dost presne...3,5 hviezdy by som dal. A ten smiech toho padoucha bol genialny:)

Plán útěku 2 (2018)

Mne to strasne pripominalo pokracovanie KOCKY....tusim sa to volslo hypercube. Tiez to je prekombinovane... mato akoze super scifi technologicke vychytavky...ale vysledok bieda.Este tam aj hra ukrivdeny mma fighter Tyron "victim" Woodley:)

Kickboxer 4: Agresor (1994)

TO co spravili s obavanym kung paom? vyzeral ako stara k***a po pokazenej plastickej operacii. Zaujimave ako sa do Kickboxer serie dostavaju uz prvky MMA:)