• Krátkometrážní

Snídaňový klub (1985)

Příjemná skládačka teen osudů protkaná atmosférou osmdesátých let. Škoda, že tvůrci netlačili na pilu více. Skvělé vystavěný námět by to jistě ustál a barvitě poskládaná parta studentů také.

Bulšit (2001)

Nedoceněná pecka nezapomenutelných scén a výtečných coverů. Not another teen movie je přesně ten typ zábavy, jenž měl přijít s nástupem pokračování Scary Movie, ale nestalo se tak, protože si nikdo nebyl ochoten připustit fakt, že divák není tupá masa, ale pozorný jedinec, který si chce užít své vlastní momentky.

Strážci - Watchmen (2009)

Nerad bych ze sebe dělal hlupáka, ale ani rádoby chytrolína. Co nejdříve zajdu pro knihu a poté se vrátím s hodnocením. Zatím však podotýkám, že jsem shlédl přes tři hodiny velice zvláštního a neortodoxně pojatého mixu meziliských vibrací zabalených do celospolečenkého nevyváženého spektáklu. Watchmeny by však měl vidět každý. Pak už se nebude o filmu mluvit jako o polotovaru, za který by se nemělo platit.

Hotel Paradise (2012) (pořad) odpad!

Pětihvězdičkový Hotel Paradise je zaplněný bohužel jen odpadovou klientelou.

Vetřelci a lovci - Užij si se psem (2012) (epizoda) odpad!

Laciná přehlídka naivních skečů špatně zahraných rolí. Film, kde je i Jan Budař hrozivě špatný herec.

Ruka zabiják (1999)

Správně byste této úchylnosti neměli z její podstaty promíjet vůbec nic, ale když si uvědomíte, že to slupnete během chvilky a během toho se ještě slušně pobavíte, tak i méně zvrhlejší jedinec uzná, že zábava se tomu hodí říkat. (Ne)typická americká zákeřnost, ale hlavně neskutečná pecka.

Sociální síť (2010)

David FIncher je největší filmař posledních dvou dekád.

Emilie Richards - Láska na Novém Zélandu (2010) (epizoda)

Genius loci Nového Zélendu dokázal upoutat moij pozornost na téměř hodinu tohoto prázdného a šablovitého filmu. I za tohle se udělují hvězdy.

'Year Zero' OFFF Festival Main Titles 2011 (2011)

Expresivní nádech hrající na atmosférickou notu nezabírá po celou dobu, ale finální střihová gradace a grafický desigin hravě využívající potenciál titulků a výběru lokací (Jžák je město snů), činí z otřepaného technologicého využití šedi a deprese fascinující podívanou. Navíc se na to dá koukat více jak jednou.

Denní hlídka (2006)

Úzkostlivě roztahané, zbytečně nepřehledné a místy nekoukatelné. Denní hlídka jde ve stejné stopě jako její "noční" předchůdce, tahá před sebou těžký kolos, a ne ho dotáhnout dokonce. Každopádně jsem se bavil a rád jsem všechny nedostatky vytěsnil z hlavy. Denní hlídka je totiž podívaná. Podívaná, která v cizích krajích vznikne jednou za uherský rok. Nic podobného by totiž každý člověk nevymyslel. Neohvězdičkovatelné.