• Krátkometrážní

Před úsvitem (1995)

Poctivej devadesátkovej feeling, nejupřímější reklama na Vídeň a nejsladší pár na 97 minutovým prostoru. Linklater toho ví o životě opravdu dost na tom, aby každá scéna dávala smysl a umně odvracela jakékoli škobrtnutí ke klišé. Bravo!

Šmejdi (2013)

Respekt za odvahu a vydřenou práci Silvie Dymákové. Ovšem jako dokument tento film neobstojí. Zajímavá sociální sonda, která ale málo tlačí na pilu a tím jí chybí poutavější forma a věcnější poselství.

Přijela k nám pouť (1973)

Obrovská srdcovka, která mě i po deseti letech dokáže směle přikovat k televizi.

Polívka na víně (2013) (pořad)

Až se ti promítne celej tvůj život, tak ať je na co koukat, Bolku...

Kotel (1998) (pořad) odpad!

Lůza v přímém přenosu. Hloupé, agresivní, otřesné.

Justin Timberlake: Suit & Tie (2013) (hudební videoklip)

Nerozumím komentářům a celkovému hodnocení. Hodnotí se zde fimařská práce, nikoliv hudební kvality Justina Timberlakea a Jay-Z. Za sebe mohu říct, že tak elegantně natočený a feelingově pojatý videoklip jsem již dlouho neviděl. Nádherná stylovka, ze které se jednoho krásného dne stane legendární pecka.

Z gangsterů džentlmeni (2008) (pořad)

Jednu chvílu osciluje tahla pseudorealita mezi pěti hvězdami a odpadem a tak se to opakuje stokrát každý díl. Nuže, přivítejme dalšího neohodnotitelného. Šílená záležitost se všemi klady i zápory. Faktem však zůstává, že chcípám smíchy.