• Krátkometrážní

Kid (1921)

Nejdojemější film všech dob!Chaplin je Génius!

Na druhé straně (2007)

Jednoduchý,originální a neuvěřitelně pravdivý příběh skvěle napsaných a zahraných postav.Moc si tohoto snímku cenim,v poslední době jediný film,který shlédnete a máte dobrý pocit sám ze sebe,že jste šli zrovna "Na Druhou stranu".

Pokání (2007)

Dlouho,opravdu hodně dlouho jsem váhal mezi čtyřmi a pěti hvězdami až jsem nakonec stvrdl na mrtvém bodě.Pokání je film plný krásy,lásky a toho nejvytříbenějšího filmového city.Režisér si s filmem krásně pohrává,pilujue ty nejmenší detaily,tvoří ůžasný,audiovizuální vlnu božství a jednoznačně poukazuje na svůj neuvěřitelný talent.Jsem si na 100% jist,že na Oscara za nejlepší film to stačit nebude,co ale nesmí býti přehlédnuto je KAMERA a ZVUK.Stoprocentní výkony všech herců dává tomuto filmu nálepku "nejvydřenější" film letošního roku a jsem si jist,že něco takového tu hodně dlouho dobu nebude.Obrovská škoda,že jsem byl zmacerovanej všemi těmy superlativy a úžasnými komentáři,to můj zážitek a dojem trochu podráží,neboť ať jsem na tento film nakladl jen samou chválu,není to tak ohromující film,jež by mi v hlavě ještě teď dozníval nebo film o kterým bych ještě zítra rozjímal...90%

Skrytá identita (2006)

Marty je frajer.Výtečný,vskutku výtečný filmový počin,kde se po dlouhé době objevují snad všechna současná herecká esa.Mark Walhberg je v roli nekompromisního detektiva absolutně přesvědčivý,Leo mu zdatně sekunduje,Damon předvádí svůj nadprůměr a Jack v roli Bostonského mega Gangstera taky nezklamal.Nadmíru spokojen jsem byl s délkou,je skvělé,že film ani po 150 minutách neztácí tempo,nemá viditelné hluchá místa,umí pobavit,ale i překvapit.Lepší už to bude,to je jisté,ale i tak s přihlédnutím k věku a s přihlednutím,žeMarty sám sebe nevykráda(jako to ostatní staříci rádi dělají),je příjemné tento film zhodnotit za film vyjímečný.

Elektra (2005)

Ano ten film je nesmírně tupý,prázdný a debilní.Je nudný,je o ničem a herecké výkony nestojí za nic.S tímhle vším bych rád souhlasil,kdyby to byla aspoň z poloviny pravda.Už mě nebaví totiž tyhle filmy hodnotit a soudit do hloubky.Tyto filmy prostě žádnou hloubku nemají,oni se netočí,aby diváka nějak nastartovali k přemýšlení,ale aby ho prostě a jednoduše pobavili.Mě Elektra pobavila až moc dobře.Po vizuální stránce je film dokonalý,Jennifer Garner je neuvěřitelně sexy,mimo jiné také velmi kvalitní kostýmy,povedená hudba a do toho velmi zajímavá mytologie hlavních postav.co mi jen trochu vadí,bylo nevyužití celkem rozehraného scénaře(přiznávám,že je tak trochu o ničem),ale hlavně ta délka mohla být klidně delší.U mě tedy Elektra zabodovala.60%

Stínové komando (1997) (TV film) odpad!

Kéž bych to neviditelný komando neviděl,protože tohle je ale nehorázná kravina.Banda tupců si hraje na vojáky v čele s impotentním Hoganem(hrdinou k pokukání).Opravdu ikona akčních filmů a kvalitní film na sobotní večer.Styď se Novo!

Já, legenda (2007)

Amíci si už zase hrají s lidmi. Podivnej film rozdělenej na dvě naprosto odlišné části. První vás vtáhne do děje, pobaví a nabudí na druhou, jenže pak následuje zkrat. Musím říct, že jsem si ten flm fakt užíval. Wiil a jeho "parťačka" Samantha jsou pohodoví společnicí a kdyby na mě tvůrci vytáhli cokoli,skousl bych to. Následuje však smrt zmiňovaného psiska a film začíná kolabovat. Druhá půlka mě potom už fakt neuvěřitelně ser..... a nepomohla tomu ani závěrečná "rabovačka". Celé je to potom utnuto nesmyslným koncem. Škoda.

Requiem za sen (2000)

Nepopsatelně silný a emotivní zážitek. Od začátku do konce je film stříhán skvělými minishoty,výtečnými scénami kde graduje hlavní znělka(skladba) filmu,ale hlavně "Rekviem za sen" je neuvěřitelně vyčerpávající film co se týče psychického vnímání.V posedních minutách,kde se střídá asi sto záběrů za minutu se má hlava už prostě nevzepřela a propukl jsem v slzy.Vím zní to divně,ale aspoň vidíte co tenhle filmový skvost dokáže! Dodatek v podobě nevýslovné poklony paní Ellen Burstyn,ta to nezahrála,ta to prožila.

Herkules (1995) (seriál)

A kdekoliv se objevilo zlo, kdekoliv trpěli neviní, tam se objevil HERKULES!! Tohle byl můj seriál mládí a Sorbo idol mládí Narozdíl od ostatních seriálu, které jsem hltal, když jsem bym mladší, mi tenhle vadí nejméně a jsem schopnej si ho pustit znovu i když ta lacinost bije do očí.