Hra o trůny (2011) (seriál)

Líbí se mi jak je celý seriál zaměřený prakticky na všechny věkové kategorie . Najdeme v něm prvky sci-fi , historického filmu , erotiky , válečného filmu , zkrátka a dobře každý si v něm najde to své . 1. série byla taková seznamovací , poznali jsme zde hlavní aktéry zbylích sérií . 2. a 3. Je víceméně zápletková část , spoustu děje , příjdeme o spoustu původních hrdinů . 4 . série na mě působila asi nejlépe , měla jsem pocit , že si s ní víc vyhráli a byla více prosycena vtipem , tak že mě bavila asi nejvíc a u 5. jsem měla tak trochu pocit , že se to snaží v co nejkratším čase dotáhnout do konce . No necháme se překvapit , co nám přinese 6. série

Chappie (2015)

Pokusný robot , který díky vědci dostane vlastní mysl , a protože je v těle které má bohužel omezenou trvanlivost , chce nové tělo . Jeho tvůrce mu vysvětlí , že mysl nelze přesunout , ale protože tento robot se učí podstatně rychleji než člověk , příjde na to jak to lze udělat . Myšlenka filmu velice pěkná ač nereálná a docela slušně zpracovaná . Trochu mě nebavila ta část , kde se robot vyvíjel a působil jako malé dítě to k tomu , ale bohužel patří a celkově to trochu působilo spíše jako pohádka . No , ale mě se to líbilo .

Almost Human (2013)

Nějak si nemůžu pomoct , ale strašně jsem se u tohohle filmu nudila , děj dost předvídatelný snad až na to, že si hlavní předělaný ufounek dělal z lidí kukli jako pro motýli , jinak škaredý zvuky , pár stříknutí krve a to bylo zhruba tak všechno . :/

John Wick (2014)

Akční scény nebyli ani tak špatné , ale děj byl tak nějak bez nápadu . Umřela mu žena , zabili mu psa a tak jde sám proti všem mafiánům města a samozřejmě to zvládne , trochu pohádkový konec a připomíná to asi 100 dalších filmů , které jsem už viděla , tak že ve výsledku mě to trochu nudilo i přes dobré zpracování akčních scén .

Kingsman: Tajná služba (2014)

Film je vtipný , akční a svěží . Tak trochu vylepšená Bondovka , řekla bych . :)

Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

Na začátku to bylo takové neuvěřitelně nucené a způsob jakým nadabovali ty študáky je taky příšerný , ne co se týče správnosti , ale jakým stylem to podali , ale jinak to bylo v podstatě docela zábavné . Dva škaredí mamlasi , co jedou na chatu vs. banda študáků , co se jich natolik vylekají , že se vlastně pozabíjí sami . Nápad docela zajímavý , ale blíží se to spíš parodiím než klasické komedii , každopádně člověk se zasměje a to je asi podstatné .

Samba (2014)

Plakat u toho smíchy nebudete , ale pár příjemných vtípku se i tady najde . Děj nenucený a příjemný , celkově mě film docela bavil .

Flowers (2015) odpad!

Ať přemýšlím jak , jak přemýšlím , nemůžu si vzpoumenout , že bych někdy viděla větší nudu .Člověk na to kouká a zároveň chtě nechtě přemýšlí úplně o jiných věcech . Zkrátka tenhle film si nedokázal udržet moji pozornost a fakt , že se v něm nemluví a ani hudebně to nijak zvlášť neosolili tomu moc nepomohli . Dobře promyšlené je snad jen to , že když se úplně nesoustředíte , nevšimnete si , že místo červů jsou tam žížali . Film je založený na pár žižalách , troše bahna a černé barvě a podle mě by natočil doma na koleni prakticky kdokoliv . Od půlky filmu jsem to už nevydržela a dala jsem na přetáčení , tady jsem velmi ocenila , že se ve filmu nemluví , protože jsem tak mnohem rychleji přišla na to , že jsem fakt o nic nepřišla

Vzkříšení démona (2015)

Nápad dobrý , ale film se celkově moc nepovedl . Docela nuda řekla bych. Člověk pořád čekal , kdy se konečně začne něco pořádného dít ,nějaká větší zápletka nebo rozuzlení a nakonec jsme se dozvěděli jen to , co jsme už stejně čekali .

Nepovedenej kšeft (2015)

Celkově děj nic moc , ale ten retardovaný z pomocné školy , co ho omylem přibral do své nové firmy mě celkem bavil , především hláška ,,Tak už házej , to čekání je hrozný ,, to jsem se fakt od srdce zasmála , ale podstatu vtipu neprozradím , kvůli lidem , co to ještě neviděli , protože by přišli o to lepší z filmu . Koukat se na to dá a občas je tam i nějaký ten slušný vtip , ale celkový děj je trochu bez nápadu , chvílemi až lehce trapný . Začneme u děje bez nápadu a zkončíme z pohádkovým koncem . No nevím , ale na jednorázové zkouknutí celkem dobrý .