Všechny roztleskávačky zemřou (2013)

Film mě po komediální stránce příliš nenadchnul , ale po té hororové to zas tak úplně zlé nebylo , krve bylo všude dost. Bylo to udělané v takovém tom mladistvém stylu roztleskávačky vs. fotbalisti + čarodějnice , která tomu dodala šmrnc . Trošičku to působilo malinko najivně a mám za to , že to ocení spíš mladší publikum , ale koukat se na to dalo celkem pohodově . Filmová výzva 2015 od dr.horrible

Mythica: Hledání hrdinů (2015)

I když to po grafické stránce nebylo nic moc a fakt , že se to celé točilo kolem najívní holky , co chce umět čarovat mě taky moc nebral , ale musím přiznat , že ač se to zdálo do jisté míry jako sračka pro puberťáky , tak to mělo velmi chytlavý děj :O , člověku se u toho nechtělo spát ani utéct z pokoje a dokázalo si to udržet mou pozornost , a to na tolik , že uvažuju , že bych se koukla i na druhý díl , tak že průměr *** si to zaslouží .

Hvězdná brána (1994)

Na svou dobu film překvapil příjemným obrazem , šikovnými efekty a dějem i pointou . Krásné sci-fi o cestování de fakto černou dírou na jinou planetu je dle mého předchůdce filmů jako Thor a podobně , jen je prostě originální , protože z nápadem přišli dřív a nedrží se žádné pověsti apod. Zkrátka mají v tom něco svého a mnoho fantazie kombinující hyeroglify , pyramidy , ufo atd. Velmi dobrý film . Viděno v rámci Výzva 2015 od Tonach .

Zátah 2 (2014)

Druhý díl zátahu měl velmi pěkné zpracování , moc se mi líbili efekty i grafika , ty byli oproti prvnímu dílu o cosi lepší , i příběh se mi zdál zajímavější , krásně to navazovalo na první díl . Akce bylo dost , ale nebyla tam pořád , tak že si pro změnu víc vyhráli právě z dějem . Jediné , co bych filmu lehce vytkla byli okamžiky , jako když jednomu sekne přes tepny na noze a on ani nekulhá a v klidu se pere jako by nic , to už by asi nerozchodil , ale jinak moc dobrý akční film . Viděno v rámci Season Challenge Tour 2015

Zátah: Vykoupení (2011)

Film plný akce od začátku do konce , pěkně udělané scény a ani téma nebylo tak úplně hrozné , nějaké drobné chyby to mělo , ale jako akční film se to velice povedlo. Viděno v rámci Season Challenge Tour 2015

Adaptace (2002) odpad!

Zakomplexovaný režisér , má sepsat scénář k filmu podle knihy , která je o ničem a nudná , i režisér sám je o ničem a nudný a celý film je tak nějak o ničem a nudný . Ať přemýšlím , jak přemýšlím , nějak jsem nepřišla na nic , co by se mi na filmu líbilo :( Viděno v rámci Season Challenge Tour 2015

Fantastický pan Lišák (2009)

Graficky pravda to nebyl žádný zázrak , ale co se humoru týče , tak tahle pohádka parádně bavila od začátku do konce a nemám jí absolutně , co vytknout . Vřele doporučuju :)

Fantastická čtyřka (2015)

První polovina filmu byla docela zajímavá a poutavá , ta druhá to už bylo slabší , bohužel právě ta část , kde začalo sci-fi v tom pravém slova smylu , což byla podle mě trochu škoda a samozřejmě trochu humoru by taky neškodilo .

Dogma (1999)

Nuž nebyl to přímo ten film u kterého bych plakala smíchy a ani téma mě úplně moc nezaujalo , takové trochu lehce pohádkové , ale když se na to člověk dívá z nadhledem a bere to čistě jako humor s trochou nadsázky , tak se po celou dobu příjemně baví . Viděno v rámci FILMOVÁ VÝZVA 2015 od verbal

Přízračný svět (2001)

Prvních asi 20 minut filmu , mě moc nebavilo . Člověk si říkal film o dvou puberťačkách , co si dělají ze všech a za všeho srandu , co by mě na tom mělo zaujmout , ale děj se začal vyvíjet , tak nějak přirozenou cestou , jak lze na své neuvážené vtípky doplatit a vlastně se mi nakonec docela líbil . Jediné , co bych vytkla byl ne příliš lákavý začátek a podivný konec , který jsem tak nějak nepochopila . Viděno v rámci Season Challenge Tour 2015