Pád Třetí říše (2004)

Film byl s pohledu válečného obdobý docela zajímavý a krásně zachycoval určitý kus fanatismu lidí okolo i samotného Hitlera , kdy odmítal připustit , že zkrátka nevyhraje a vystavil tak životy nemalého počtu lidí , vojáků a tak vůbec . Co se mi na filmu nelíbylo byl fakt , že Hitlera ztvárnili řekněme ne úplně vhodným hercem ze kterého by rozhodně velký respekt u druhých nešel a efekty taky nebyli nic moc , ale jinak koukala celkem dobře . FILMOVÁ VÝZVA od Modiwish

Jeff Dunham: Controlled Chaos (2011) (pořad)

Pořád to má svoje kouzlo i vtipů bylo dost , ale zdálo se mi to nějaké slabší než ostatní díly . V tomhle dílu začínáme jako většinou nasraným Walterem , pak přichází můj oblíbenec Achmed , který je zde až nečekaně dlouho , za to ale ne tak vtipný , jak jsem zvyklá + jeho syn a na závěr příjde Peanut a mr.Chalapeňo , kterého mám pro jeho ironický suchý humor hrozně ráda , bohužel je zde jen na chvíli a celé se to točí spíš kolem Peanuta , co bylo trochu zklamání a na závěr příjde i malý Jeff

Zase ona! (2010)

Nemám ráda tenhle styl komedií , které nejsou prakticky vtipné a mají být jen milé , rozkošné a úsměvné z pohádkovým koncem . Člověk na to kouká a nakonec zjistí , že z filmu nemá prakticky žádné dojmy , protože celý film je zaměřovaný na velmi mladé a naivní publikum . Taková milá rodiná sračka . FILMOVÁ VÝZVA 2015 od Tonach

Až na krev (2007)

Tohle je přesně ten tip a žánr filmu , který bych si za normálních okolností nikdy nepustila ani ho nevyhledávala a nejspíš bych ho ani nedokoukala . Budu se tedy snažit hodnotit maximálně objektivně . Film sám mě neoslovil , podstata myšlenky je , jak bohatství a úspěch dokážou pokřivit lidský charakter . Jak bezpáteřní lidi dokážou být . Jinak děj se táhne v duchu těžení ropy a natočený je dobře jen musím říct , že to na mě působilo podobně jo westerny a trochu jsem s u něj nudila ke všemu má kolem 2 a půl hodin a pro mě to bylo i přes kvalitu filmu i myšlenky jednoduše tak trochu utrpení VIDĚNO V RÁMCI SEASON CHALLENGE TOUR 2015

Mercury (1998)

Slušný film o agentovy FBI , který dostane případ , který se zdá být na první pohled jako vražda a sebevražda k tomu všemu v rodině , kde je malý chlapec . Rychle ho najde a brzy mu dojde , že tady něco nehraje a že je chlapec v nemalém ohrožení života . Díky své solidaritě vůči malého chlapce z autistickým nadáním , které mu umožňuje hravě číst v tajném šifrovacím programu Mercury se Art sám zamotá brzy do nemalých problémů, přesto to nevzdává a chlapce rozhodne zachránit stůj , co stůj . Nic světoborného , možná malinko předvídatelné v určitých směrech , ale film dobrý , děj zajímavý a koukat se na to dalo bez známek nějaké větší nudy , tak že průměrný , slušný film .

Jeff Dunham: Minding the Monsters (2012) (pořad)

Ze snímku , které jsem zatím viděla byl tenhle rozhodně z těch slabších kousků a působil na mě dojmem , že začátek byl celkem nuda a postupem děje se to postupně zlepšovalo a gradovalo vtipem , bohužel to z mého pohledu nejlepší a sice Achmed byl obsazen na nejkratší dobu , tak že za mě trochu zklamání , ale byli tam i dobré vtípky u postav , které obvykle až tak nemusím .

Jeff Dunham: All Over the Map (2014) (pořad)

Jelikož už jsem kdysi jedno vystoupení Jeffa a jeho úžasných loutek viděla , tak mi tohle letem , světem přišlo maličko slabší , ale stejně jsou tam vtipy , které baví úžasně a Achmed je prostě nejlepší , ale ani ostatní nejsou k zahození . Jediné , co mi maličko vadilo byli ty přeskoky ze země do země ala dokument , ale jinak jsem se opět skvěle bavila. Nejvíc se mi líbilo v Abú Dabí , ale ani Singapur nebyl k zahození , vtipy k dané zemi byli naprosto trefné a tématické řekněme :D

Láska nebeská (2003)

Na komedii , trošičku slabé , na romantický film sladké až příliš . Tolik dobrých , pohádkových konců by snad člověk ani nečekal . Film pěkný , herecké výkony taky dobré , ale na mě to bylo zkrátka příliš přeslazené a naprosto nesnáším tyhle přeplácané konce , ala 10 párů a všichni jsou nesmírně šťastni , to je tak naivní konec . Člověk i kdyby na chvíli úplně vypnul mozek , tak takovému konci stejně neuvěří a tím pádem se nevžije do děje a jednoduše si film neužije . Viděno v rámci Season Challenge Tour 2015

Insidious 3: Počátek (2015)

Při dnešní kvalitě hororů ala jednou baf a stačí , bych zhodnotila tenhle film zhruba na běžný průměr . Film neurazí , ani nepobaví , ani nepostraší . Děj spíš duchařina , celkem ušel , herci hráli slušně akorát ty démoni se jaksi nepovedli byli srovnatelní s běžným důchodcem z LDN . Co jsem nepochopila v ději bylo , že dceru honí bubák a furt jí nechávají samotnou v pokoji a člověk si říká , tak proč si jí sakra nevezme k sobě do pokoje taťka jeden a proč hledali strašidlo vždycky po tmě to mi nešlo do hlavy už vůbec , holt asi nešla elektřina nebo co . Jinak to bylo vcelku snesitelné dívání . FILMOVÁ VÝZVA 2015 od Modiwish

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

Komedie , která baví prakticky od prvního okamžiku . Vtipy jsou poměrně povedené a je to spíš taková lehká parodie . Děj taky celkem ujde , ale na můj vkus možná krapet přeplácaný , jistě by se dalo i ubrat FILMOVÁ VÝZVA 2015 od Tonach