Ukrutně šťastni (2008)

Ironie je , že tenhle snímek je podle skutečných událostí . Co se děje ve světě je někdy až k neuvěření . Ty se nám nelíbíš , tož šup s tebou do bažiny a ke všemu je to velmi slušně a věrohodně natočeno . Nemám , co bych vytkla . Viděno v rámci VÝZVA 2015 od : PetrPan

San Andreas (2015)

A vypadalo to tak slibně ... Film měl docela zajímavou myšlenku , která se ale podle mě dala ve všech ohledech zpracovat mnohem lépe . Od prvních chvil si člověk říkal , že Dwayne Johnson i celá jeho filmová rodina musí být nutně z rodu nějakých super hrdinů a že jim chybí už jen rafinovaný kostým z pláštěm . Děj byl naprosto předvídatelný a člověk ani na vteřinu nepochyboval , že se někomu z nich něco stane , tak trošku pohádka na mě . Spadnou z několika pater a nemají ani škrábanec , no nevím , to se mi hold nějak nepozdávalo a spíš mě to ve filmu X krát pobavilo . No a efekty , to byla kapitola sama o sobě , byli přeplácané a i kdejaká PC hra je dneska udělaná lépe .

Infini (2015)

Film sám o sobě nebyl úplně špatný , po sci-fi stránce byl v mnoha ohledech docela zajímavý , ale člověk od toho očekával tak nějak víc , obzvlášť ve chvíli , kdy objevili zmrzlého člověka z bodlinama na krku by člověk čekal , že tam bude nějaká zajímavá příšera a né kus želé , které je nutí dělat zlé věci . Jako horor to bylo poměrně slabé , ano zabíjí se , ale že by se člověk leknul nebo vyděsil to asi těžko a konec to zabil úplně . Drama , no snad až na ten lehce pohádkový konec a thriller to skutečně s části byl , tak že ať přeměřuju , jak přeměřuju i přes relativně dobré efekty si to nesplnilo víc jak polovinu toho , co člověk čekal , tak že za mě opět jen průměr .

Země zítřka (2015)

Pěkně propracované sci-fi , krásný obraz , chytrá myšlenka , děj plynulý a chytlavý . Snad to mohlo být trošku vtipnější , ale jinak to bylo celkem slušné podívání .

Hluboký spánek (1946)

Film na svou dobu velmi dobře a chytlavě natočen . Jediné , co by se mu snad dalo vytknout byl fakt , že se tam mluvilo o tolika lidech , že jsem to občas přestávala vstřebávat a jména mi trochu unikali , tak že to pro mě bylo ještě zamotanější než bylo třeba , ale jinak v podstatě není moc , co vytknout . Viděno v rámci Season Challenge Tour 2015

Angel Heart (1987)

Já nevím , na mě to působilo trochu víc jako kriminálka než jako horor , sem tam se tam sice válela nějaká ta zakrvácená mrtvola , ale nebylo čeho se leknout ani nic podobného . Hudba se ani netvářila na horor a děj mno , ten radši ani komentovat nebudu , zápletka a rozuzlení byli sice nepředvídatelné , ale proč ho nechal hledat , tak dlouho sebe samotného , to mi nějak rozum nepobral . Viděno v rámci Season Challenge Tour 2015.

Experiment (2001)

Co se asi stane , když se rozhodneme vzít partu lidí a hrát si na vězně a bachaře ? Když mezi bachaře ke všemu hodíme někoho , komu stoupne moc nad rádoby vězni do hlavy a začne to brát osobně a velmi vážně a zároveň tomu všemu , tak nějak velí . Lidské povahy jsou svým způsobem předvídatelné a dalo by se s tím počítat , že z toho zkrátka pár lidem přeskočí . Když se to však zvrhne během dvou dnů je třeba se zamyslet , zda to nenabírá trochu rychlí spád. Film je poměrně dost předvídatelný a děj není , tak úplně zajímavý , protože na toto téma už jsem pár filmů viděla a musím říct , že v podstatně v lepší kvalitě , ať už po dějové , herecké nebo kvalitativní stránce , tak že za mě průměr , moc mě to nebavilo a ničím výjmečným neoslovilo . Navíc herci hráli , tak nezáživně , že člověk necítil ani sympatie ani nesympatie , zkrátka takové , nemastné, neslané . Viděno v rámci Season Challenge Tour 2015

Maska zrcadla (2005)

Celé to na mě působilo , tak nějak až moc umělecky a ponuře ,nejsem si úplně jistá na jakou věkovou kategorii je to zaměřeno , ale děti a mladí to rozhodně nebudou , co je podle mě u sci-fi špatně . Děj byl taky řekněme , až extrémně jednoduchý a ne úplně zajímavý , ale po umělecké stránce to bylo velice zajímavé , takové jako by člověk koukal někde na uměleckou galerii , pouze za toto dávám vysoké hodnocení , protože po téhle stránce to bylo velice zajímavé a neobvyklé . Viděno v rámci Season Chalenge Tour 2015

Sedmero krkavců (2015)

Celkem přijatelná pohádka , bohužel z obsazení jsem trochu očekávala , že to bude vtipnější , aspoň o chlup . Pohádka hezká , ale nemyslím , že bych toužila jí vidět ještě někdy znovu.

Pixely (2015)

Po dlouhé době lehce stravitelná komedie , kde ani Sandler nepůsobil , tak kýčovitě , jak jsem zvyklá . Celkem příjemné podívání z neotravným dějem o hráčích her . Film je založený na tom , že se mladší generaci snaží říct , hry jsou fajn , ale je dobré mít i reálné kamarády a chodit ven , v tomhle ohledu se sice snažili víc než dost , ale mám pocit , že to stejně pochopí jen ta starší generace a těm mladým to unikne . Jinak pěkně graficky zpracováno .