Zběsilost (1972)

Film byl docela povedený , ale vadilo mi , že už od poloviny filmu bylo ukázáno , kdo je vrah a v podstatě se jen čekalo , jak se vyvrbí . Viděno v rámci Season Challenge Tour 2015

Bajky naruby - 3 prasátka a nemluvně (2008)

Základ klasická pohádka , vtlačená do moderního stylu . Grafická zvířátka byla ošklivá až hrůza a děj mě absolutně nebavil asi poprvé v životě jsem u něčeho usla nudou a to jsem se tolik snažila vydržet až do konce :D

1944: Přinuceni k boji (2015)

Pěkný válečný filmve kterém bylo trochu příjemného humoru , trocha romantiky a samozřejmě drama . V podstatě není , co filmu vytknout , ale zase mě neoslnil natolik , abych hodnotila 5 hvězdama .

Sedm dní v pekle (2015) (TV film)

Tak tenhle film opravdu nebyl můj šálek kávy . Pocity smíšené , humor nucený ze sexuálním podtextem , děj ten se vlastně vůbec nekonal , bylo to pojato jako dokument vs. tenisové utkání . Je to poměrně slabé , ale ještě jakž takž poživatelné .

To byl zítra flám 2 (2015)

Začátek trošičku kýčovitý , ale pak to nabralo relativně jiný spád . Z lehce nuceným humorem se proplétáme budoucností , aby jsme našli vraha . Sem tam dobrý vtípek , ale zase žádná pecka to není .

Voják 3: Na domácí frontě (2013)

Tak filmů na prakticky stejné téma : ,, Někoho mi unesli , jdu ho zachránit " se už natočili kvanta , jen většinou měli lepší obsazení a kvalitnější děj o detailech snad ani mluvit nebudu , to bylo něco strašného , ale co musím zmínit , je fakt , že unesená slečna byla méně sympatická než únosce a od chvíle , co ji tam zavřeli a ona neustále řvala jsem si říkala , ať už jí nacpou do huby nějakou fusekli nebo něco . Za co je ale naopak musím pochválit bylo , že si přesně spočítali kulky do pistole , to mě teda opravdu překvapilo , film byl tak trapný a nudný , že jsem hold nic lepšího na práci neměla a čekala jsem , že tam bude blbost úplně všechno , tak že jedna hvězda za jednu správnou věc ve filmu , abych nebyla tak úplně zlá .

Voják (2006)

Celkem dobrý film , je zábavný , děj taky ušel , ale ty akční scény byli trošičku moc přehnané . Podle toho jak to natočili by i terminátor měl malinko problém konkurovat tomuhle mariňákovy :D

Pět let (2013)

Velmi dobrý film o člověku , který se dostal neprávem do vězení na Guantanámu za terorismus a čím víc bylo evidentní , že je nevinný , tím víc se ho snažili přinutit k přiznání , aby měli jak obhájit fakt , že ho tak dlouho týrali a věznili . Film byl moc dobrý a zajímavý.

Vražedná terapie (2001)

Konečně film , který mě aspoň trošku potěšil . Než se vůbec něco stane , pravda chvíli to trvá , ale zase to člověka , tak nějak neustále udržuje v očekávání a napětí , co s toho vlastně bude . Děj je nepředvídatelný , co velice oceňuji a nakonec jsem chvíli nevěděla čí sem , ale podstata byla objasněnu , nu nebylo to vůbec špatné .

Shutter (2004)

Asijská tvorba se mi vždycky hrozně líbila , oni ty mrtvoly umí udělat , tak nějak přesvědčivě , ale pravda je , že už jsem toho asi překoukaná , protože ani ošklivý duch mrtvé holky mě v tomhle filmu neděsil , lekání se taky nekonalo a děj nebyl taky nijak zvláštní , tak nevím jestli je to mnou nebo jsou ty horory čím dál tím slabší :(