Ant-Man (2015)

Film byl originální, příjemný , vtipný i dobře graficky zpracovaný , včetně efektů a zkrátka měl vše , co je u dobrého sci-fi třeba . Mravenci byli roztomilí a děj chytlavý a klidně si film zase někdy zopakuju , pro příjemný zážitek .Viděno v rámci Season Challenge Tour 2015

Ils (2006)

Na tomhle filmu se dalo určitě popracovat víc, aby měl ten správný říz a měl na to velký potenciál, protože byl podle skutečných událostí a jejich podstata, kterou se dozvíme až na samý závěr filmu, je nejen zarážející, ale svým způsobem i děsivá, jen škoda, že to více nepromítli do děje .Film ušel, ale cosi mu chybělo .

Go Goa Gone (2013)

Jako horor to za moc nestálo , ale po komediální stránce se to povedlo docela dobře . Vtipu bylo tak akorát a zombíci byli možná tak trochu odfláklí , ale vzhledem k tomu , že jsou v celém filmu braní spíš jako komický prvek , tak jim tahle vada na kráse vlastně vůbec neškodila .

Hlas smrti 2: Světlo (2007)

Film se táhnul v podobném duchu jako jeho první díl a byl relativně dobrý , nicméně nebyl ani tak napínavý ,ani strašidelný a proč vlastně autoři nechali původní název , když o nějakém hlasu ze záhrobí se tu moc mluvit nedalo jsem úplně nepochopila , co mě iritovalo u obou dílu byli ne příliš povedené konce , v tomto případě mě dost zarazilo , že do sanitky na konci filmu vzali slečnu v šoku a postřeleného nechali ležet v restauraci , to bylo minimálně trochu vtipné a nedomyšlené .

Útěk na Horu čarodějnic (2009)

Dobrý film o dvou mimozemšťanech , kteří chtějí zachránit svou i naši planetu a tak se stane , že nastoupí do taxíku několikrát trestaného Jacka a zde zábava i jízda začíná .Nápad nijak mimořádný , ale je to přiměřeně zábavné , akční i poutavé a z mého pohledu to splňuje vše , co by měl daný žánr mít . Viděno v rámci Season Challenge Tour 2015

Dobrou, mámo (2014)

Docela nechápu ty vysoké hodnocení :( Název je poměrně trefný , akorát se měl jmenovat dobrou noc ,dokonale mě uspával tak dlouho , až sem to asi v půli vzdala , pauzla a totálně vytuhla , po probuzení jsem našla nové síly na to to dokoukat . Prvních 20 minut tam pobíhají dva kluci počítají a navzájem se volají Lukasi , Eliasi jinak spolu nemluví vůbec v tomhle duchu to bohužel pokračovalo i po zbytek filmu . Normálně si jména nepamatuju , ale v tomhle filmu si dali moc záležet na tom , aby jsme v tom měli jasno . Maminka je po nehodě , rozvodu a je protivná , aspoň tak to působí asi do 3/4 filmu a tak si kluci řeknou , že to není jejich máma , tak se rozhodnou to s ní stůj co stůj dostat zde to nabrala lehce na dramatičnosti , bohužel to bylo asi posledních 15 minut a to zkrátka asi nedokážu ocenit . Upřímně už kolem poloviny filmu jsem doufala , že tam někdo příjde a ty spratky i nesympatickou matku zabije . Sice nikdo nepřišel nu ale...

Mrtví a neklidní (2013)

První půlhodina byla utrpení , nuda kombinovaná z velkou dávkou trapnosti , pak se děj začal pomalým tempem vyvíjet a dokonce jsem se i jednou zasmála bravo , to už jsem vážně nečekala . Nápad možná originální , ale nezajímavý a ke všemu ještě bohužel romantický , čím mě taky dvakrát nepotěšili . Ke všemu to bylo lehce přeslazené / Sežral si mi přítele ? Nevadí si hezký , tak budeme spolu nevadí ani , že jsi mrtvý a vlastně taky kanibal , inu co všechno nedokáže láska že . Nevím no dojmy velmi smíšené .

Osudový dotek (2004)

Začíná to celkem jednoduše . Dítě , které má traumatické zážitky , vytěsňuje vzpomínku , inu to se běžně stává , ovšem do chvíle než mu navrhnout , aby si psal deníky o tom , co si pamatuje a ukáže se , že i otec měl podobný problém a mladý Evan brzy příjde na to , že to je vlastně tak trochu dar .Film byl dobrý , myšlenka i zápletka se povedla a děj si mě udržel po celou dobu . Velmi slušný kousek . Viděno v rámci Season Challenge Tour 2015

Dead Snow: Rudý vs. Mrtvý (2014)

Film je plný kvalitního černého humoru i kapky ironie . Po hororové stránce : stříkala krev , lítali střeva , tak že krvavé to bylo , strašidelné nebo snad děsivé ani moc ne , ale vtipy byli skvostné . Tenhle film rozhodně patří k těm , které si zapamatuju a možná i pustím znovu a to přesto , že zombíky za normálních okolností absolutně nemusím a na scénu z masáži srdce jen tak nezapomenu , to jsem se zasmála hodně od srdce. Můžu jen doporučit . Jediné , co se dá filmu trochu vytknout je , že měl slabší místa , kdy se člověk chvílemi začal i trochu nudit .

Rezistence (2015)

Celkem slabé romantické scifíčko . Děj nezáživný , myšlenka slabá . Koukat se na to dalo a akční části byli relativně slušné , ale zbytek filmu byl ucházející . Co mě neskutečně pobavilo bylo , když se ta slečna na začátku rozhodla si sprznit účes nůžkama před zrcadlem a přišla jak vyholená a ostříhaná od holiče . Tak trochu neplánovaný vtip , který jistě nebyl v plánu , ale jinak zážitek veškerý žádný . Viděno v rámci Season Challenge Tour 2015