Poltergeist (2015) odpad!

Ze začátku to působilo napínavě , člověk od toho měl velké očekávání , než se nastěhovala rodina do nového domu a děj začal .Tak neskutečně trapný a kýčovitý film to se jen tak nevidí . Začátek filmu : Manželský pár - spisovatelka , právník (neskutečně originální ) nu nic , ale když si ta malá začala povídat z ala poltergeistem , co už je sama o sobě neskutečná blbost tak veškeré očekávání od filmu zmizeli . Myslela jsem , že už víc zklamaná z filmu být nemůžu , ale scénáristé se překonali a i toto se jim úspěšně podařilo . Lidi by neměli točit filmy o něčem o čem ví kulový , kdyby se to jmenovalo duchové , pak by to dávalo aspoň trochu smysl , přesto byl film strašidelný asi jako Maková panenka a ty efekty nebyli dobré a ještě byli přeplácané . Tak že můžu jen podotknout : Ufff , mám to za sebou a hurá s tím do koše . :D

Záchranný člun (1944)

Jednoduchý film , který se odehrává celí na záchranem člunu , děl byl relativně povedený a propracovaný tak , že film vůbec nenudil , příjemná záležitost . Viděno v rámci Season Challenge Tour 2015

Potíže s Harrym (1955)

Strašně se mi líbil ten černý ironický humor ve filmu , nebylo ho sice moc , ale zase stál za to . Když zakopali mrtvolu a jeden řekl : ,, A už se tady neukazuj ´´ tak jsem se fakt parádně bavila a i když tam nebylo toliko mluveného vtipu i ty situace byli neskutečně vtipné , to jak mrtvolu několikrát zakopali a pak zas vykopali , no rozhodně se na to někdy podívám zase . Viděno v rámci Season Challenge Tour 2015

42 (2013)

Životopisný film no , co se od toho dá očekávat ? Většinou mě tenhle tip filmu docela baví , ale tento příběh Jackieho i když byl dobrý , tak mě tak nějak nudil . Děj se táhl v nezajímavé linii a já jsem se nemohla dočkat konce .

Enderova hra (2013)

Výborný sci-fi kousek , který byl velmi originální , měl relativně zajímavou myšlenku a krásné grafické zpracování . Po celou dobu filmu jsem uvažovala jen nad tím pročpak asi hvězdné válečníky nehráli dospělí herci , na ději by to moc nezměnilo , nu ale konec by nebyl tak dojemný , kdyby v tom nebyla ta dětská nevinnost , tak že už mám jasno a můžu jen podotknout , že to měli dobře vymyšleno . Jeden z lepších kousků , které jsem poslední dobou v žánru sci-fi viděla .

Hledám přítele pro konec světa (2012)

Moc milý film , dobře jsem se u něj pobavila a to u komedie vždycky ocením nejvíc . Děj , pravda docela předvídatelný , ale přesto si udržel lehkým ironickým humorem moji pozornost po celou dobu .

Roztržená opona (1966)

Film byl plný zajímavých zvratů , akcí a dějová linka byla celkově dobrá , ale na začátku filmu měli herci , kteří tvořili rádoby pár , tak nesympatický úvod , že jsem je až cca do půlky filmu , furt nějak nemohla strávit . Slečna na mě působila , jako žena bez kapky sebeúcty , která se svému partnerovy až nechutně vnucuje a její přítel byl tak odtažitý a arogantní , že si zkrátka reálně neumím představit , že by ti dva mohli tvořit pár . To bylo pro mě veliké mínus , které mi celkově zkazilo dojem z filmu . Viděno v rámci Season Challenge Tour 2015

Vražda na objednávku (1954)

Než se film rozjel , chvíli to trvalo , ale byla to příjemná kriminálka se zajímavou zápletkou i rozuzlením a vlastně nemám , co vytknout . Svůj žánr tento film dokonale splnil a na svou dobu je velmi dobrý . Viděno v rámci Season Challenge Tour 2015

Na sever Severozápadní linkou (1959)

Výborný film , zajímavý děj , spoustu příjemného a milého humoru a líbila se mi i nepředvídatelnost děje . Od druhé poloviny filmu sice film ztratil trochu grády , ale přesto to byl velmi povedený kousek . Viděno v rámci Season Challenge Tour 2015

Rozdvojená duše (1945)

Film a děj sám o sobě nebyl špatný , ale na mě to bylo , tak nějak přeslazené . Doktorka psychologie , která se za den zamiluje do pacienta jako naivní školačka , to mi prostě po celou dobu filmu nešlo do hlavy. Všechno , co podstupovala pro člověka o kterém nevěděla vlastně nic a přesto , že on sám trval na tom , že je vrah , ona ho neustále přesvědčovala , že to mu tak není . Prostě celé to na mě působilo strašně nereálně a to mě úplně rozčilovalo . Viděno v rámci Season Challenge Tour 2015