OUTsideři (2014)

Zajímavě natočený film o třech nemocných lidech , který příjemně a zlehka bavil a zároveň , byť neměl bůh ví jak hvězdné obsazení , zaujal mě svou přirozeností a jednoduchostí . Některé věci ve filmu se sice dali tak trochu předvídat , ale filmu to na kvalitě ani trochu neubralo a lehkost stabilního vtipu , který se táhnul celým dějem byl prostě skvělí .

Švec (2014)

No nevím , zda to nazvat komedií , za celou dobu mi ani necukli koutky . Děj byl taky dost ubohý a řekněme , ne úplně nepředvídatelný . V hlavní roli Sandler filmu taky na kvalitě příliš nepřidal , strašně mě fascinuje , jak na ten jeho okoukaný ksicht člověk narazí v každé druhé béčkové komedii a nakonec musím vřele poděkovat za úchvatné titulky od ,, Try put.io. to byl teda neskutečný zážitek , ještě , že umím anglicky , protože jinak bych z filmu neměla absolutně nic , bylo to horší než bavit se z vietnamcem na tržnici i ten by to zvládl líp . Hold překladač na Googlu k dělání titulků asi nestačí a pokud to nedělá úplný idiot , mohl by věty dát do kupy aspoň trochu správně . Titulky naštěstí nejsou součástí filmu , tak že tento film si u mě vysloužil krásnou jednu hvězdu za snahu .

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Tenhle pořad mě vždycky bavil , protože jsem se u něj parádně zasmála . Pár nejlepších hlášek od Pohlreicha přímo z pořadu : 1) Bych mu roztrh prdel až k lopatkám. 2)Když si to dáš dvakrát, tak si z toho můžeš spíchnout slipy. 3)Tohle kdybych sněd celý, tak se mi budou zejtra u prdele rojit včely. 4)Jsem utahanej, jak šňůra od hajzlu. 5)Venku je zima, že by tam nastydl i lední medvěd. 6)Hrabeš se v tom, jak student v pochvě. 7)Hele, sanitka před hospodou. To vypadá, že ten krabí salát už někomu nabídli. 8)Ty do toho kloveš jak vrána do hovna. 9)Leda, že by se brambory zkřížily s filckama a začly se samy škrábat... 10)Ten biftek je tak malej, že měl už dávno spát 11)Kruciprdel, votevřete oči, vyndejte si tu hlavu z prdele a začněte myslet... 12)Ty vole, vohol se, seš zarostlej jak náhradní Kristus.. 13)A už pojďte dovnitř, už jsem tak zmrzlej, až ve mně hovna chrastěj. 14)Tady je takovej bordel a smrad, že se mlžej i čočky od kamer. 15)To zelí je tak kyselý, až se mi z toho rolujou ponožky.

Kód Enigmy (2014)

Po nějakém čase zase konečně jeden film na který se skutečně dobře dívalo . Filmy podle skutečných událostí mají vůbec svoje kouzlo . Hrozně se mi líbilo , jak byl přirozený a přitom chytlavý i vtipný . Nemohla jsem si pomoct , ale Alan mi připomínal způsobem jakým se bavil z lidma Sheldona z Teorie velkého třesku a byť to byl teploušek , hrozně mě to bavilo , zároveň to byl zajímavý příběh a to se zkrátka počíta v podstatě nemám , co bych filmu vytkla .

Polojasno (2009)

Kdo neviděl doporučuju , hezké a na tak kratký kousek , až neuvěřitelně vtipné

S tímto prstenem (2015) (TV film)

Trapné , nudné , předvídatelné . Vhodné , tak akorát , pro patnáctky , co čtou růžovou knihovnu

Noe (2014)

Mělo to hezké zpracování z části se to i drželo té biblické předlohy , no ale byla děsná nuda , kdybych si k tomu nesedla 100% bych u toho usla a chvílema to bylo maličko přehnané a přeplácané , zkrátka dalo se to udělat i líp .

Jurský svět (2015)

No nemůžu zrovna říct , že by mě to nějak extra nadchlo . Dinosaurů bylo zase o něco méně a bohužel zase převážně stejní , které jsme viděli v předchozích dílech + jeden zmutovaný , nakřížený ještěrkou , hadem a bůh ví čím vším ještě . Jinak děj prakticky stejný , ztratili se děti přesně v dobu , kdy utekl nový mutantík a klasický hezký , pohádkový konec .

Vejška (2014)

Začátek filmu působil docela dobře , vtipně , svěže , mladě , ale bohužel jen a jen začátek . Potom už film působil relativně nezajímavě , spousta herců až trapně a viditelně přehrávalo , hlavně v mluveném projevu to bylo něco strašného a proč se film jmenoval Vejška , když většina děje byla spíše o grafity , to jsem taky úplně nepochopila . Film drželi v relativní kvalitě snad jen Kraus a Mádl , kteří zkrátka hráli , tak nějak přirozeně . Celkově by mi vůbec nevadilo , kdybych film neviděla o nic by jsem nepřišla

Hodinový manžel (2014)

Na komedii poměrně dost slabé , humoru málo a když , tak jen opravdu slabý , pořádně jsem se nezasmála ani jednou . Takový průměrný film o životě z velmi předvídatelným dějem .