Vražda na jachtě (2019)

Sandler a Aniston tvoří vynikající duo ale tento film byla vyloženě z nouze ctnost a asi i oba aktéři čekali něco lepšího! Poslední dobou jako by se s těmito hvězdy narvanými filmy rostrhl pytel, avšak jde jen o iluzi kvality a po pár minutách už víte že budete zklamaní...

Venom (2018)

Z mého pohledu dost originální a kvalitní snímek.Marvelovská sága Avengers mě dosti zklamala se svým Infiniti war a tak jsem rád že to alespoň trochu dohnali Venomem a novým Deadpoolem.Líbí se mi původní hlas Venoma a v kombinaci s Tomem Hardym je to opravdu jako symbioza.Střih a hudba také kvalitní takže myslím že se jim to v celku dost povedlo a očekávání se rovná výsledku.

Velký Gatsby (2013)

Ty větší požadavky na ztvárnění Gatsbyho opravdu nechápu...Leo tam byl takřka "dokonalost sama". Bůhví proč i s těmi záchvěvy hereckých neúplných replik,mě to oslovilo tak že můžu pět jen chválu!!!

Jurský svět: Zánik říše (2018)

Úžasná podívaná... Střih a přechody jedinečné! Tak uvidíme co za bombu bude další díl...jestli katastrofa nebo kultovka. ;)

Taxi 5 (2018)

Obrovská chyba kterou nespravil ani Esposito (Gomorra).Holt kvalita a úsměvné momenty odešli se Samy Naceri a Diefenthalem.Klasika je pryč :(

Katova kletba (2003)

Hvězda jen kvůli Leighton,protože je má favoritka.Nicméně film nestál ani za 5 min našeho drahocenného času!

Jsem božská (2018) odpad!

Blbost největší...tu herečku by měli zakázat! Pokud jde o film tak ten byl tak suchý a nezáživný, až se divím že jsem se z toho nezabil.

Padesát odstínů svobody (2018)

To měl být ten dlouho očekávaný konec? No nijak zvláště jsem nebyl unešen ani jedním dílem ale jednička a dvojka ještě ušla.Nic proti hercům avšak za tohle bych se styděl!

Dokonalý voják (2017) odpad!

No to nechceš vidět! Nechápu jak na tohle mohl Meyers kývnout.Něco tak špatného neměl nikdy natočit.Black Butterfly a teď tohle? No asi kluci čekali taky trochu větší kvalitu.

Dívka za zrcadlem (2018) (TV film)

O.Keiser & T.Vilhelmová mi vážně nějak nehrálo... Tento film byl znuděně slabší a nezáživný.Dyk je jako vždy okouzlující a Josefíková roztomilá... Většina těchto filmů o natáčení prostě neklapne! Jediné co stojí za tu hvězdu je režie.